UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Rekord to był w wykonaniu testów sprawdzających. Pandemia będzie do 9 kwietnia a potem obchody katastrofy smoleńskiej i od 11 powrót do obostrzeń. Obostrzenia są dla was nędznicy bo pawlowicz jeździć będzie dalej do kurortów, emilewicz i duda na narty, jarek na cmentarz a wy pozamykajcie się najlepiej w piwnicach na kolejne święta i wierzcie w magiczną moc maseczek. A tak przy okazji im więcej szczepionek tym więcej chorych (wielka brytania zaczęła jako pierwsza szczepić swooich obywateli i zaraz odkryto tam odmianę brytyjską).
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  3
  Maseczkowypotwór(2021-03-24)
 • @Maseczkowypotwór - Mądralińscy jak zachorujecie i uda wam się uciec grabarzowi z pod łopaty to będziecie innaczej śpiewać? Pandemia trwa już rok a większość ludzi w Marketach i innych sklepach A także na Targowisku Miejskim nie przeszczega żądnych zasad -odległość2m, maseczka na brodzie lub tylko na ustach. Szkoda tylko, że przez idiotów umrą niewinni ludzie.
 • A gdyby te maseczki naprawdę miały chronić to już 75% społeczeństwa by nie było Więc na brodzie zdrowiej dla organizmu ale gorzej dla spiskowcow co naród wyksnczja psychicznie
Reklama