UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Może tak jak w Kanadzie nałożyć dodatkową składkę na nieszczepionych ? Tak jak młodzi kierowcy płacą więcej za oc. Jedni i drudzy są zagrożeniem dla społeczeństwa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  24
  Gienio(2022-01-14)
 • @Gienio - To właśnie zaszczepionych zobligować do dodatkowego podatku
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  15
  10
  Paweł 999(2022-01-14)
 • @Gienio - Tam jest lepszy patent. Zakaz dostępu do alkoholu dla niezaszczepionych w Quebec. I to dotyczy zaledwie 10% niezaszczepionych tam osób. W Polsce to wywołało by to zamieszki na skalę 1991r. w Los Angeles po zabiciu przez policję Rodney'a Kinga.
 • @Paweł 999 - Raczej dodatek dla zaszczepionych. Spokojnie nagrodą dla zaszczepionych jest brak kolejnych lockdown. Żadne bicie piany nie ma sensu bo w szczycie władzy mamy obojętnych uzależnionych od antyszczepionkowców ludzi u steru.
 • @Gienio - Ciężko jest się obudzić gdy udaje się, że śpi.
 • @Gienio - a to w Polsce za malo sie placi na NFZ? Covid nie covid i tak nigdy nic wyrwac od nich nie mozna. Tesciowa zmarla przed covidem czekajac na badania. Nie doczekala. Wiec nie ludzcie sie ze NFZ kiedykolwiek bedzie lepiej funcjonowac, szczepieni i nie, nie ma znaczenia.
 • @Gienio - Jak najszybciej sprywatyzacje służbe zdrowia!!!!! Wyznawcy koncernów farm. niech sami sobie finansują zastrzyki i leczenie poszczepiennego zaniku naturalnej odporności. A ja chętnie sam zapłacę za leczenie koronawirusów które są z nami od zawsze (już przeszedłem to bezobjawowo jak cała rodzina). Nie po to dbam o zdrowe odżywianie, zero przetworzonego jedzenia z fabryki, własne gospodarstwo bez chemii, dużo sportu, zero używek itp itd by teraz zaprzepaścić to wszystko i co pół roku wstrzykiwać sobie niezidentyfikowany koktajl genowy z dodatkiem komórek z abortowanych płodów. Ponad 2 mln dawek wycofano w Japonii bo były skażone niezidentyfikowanymi substancjami i ja mam ryzykować i bawić się w rosyjską ruletkę i tak co 6 miesięcy już na zawsze?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  niezakrzepiony(2022-01-14)
Reklama