UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ja juz mialam i nie bylo to takie straszne zwykly wirusik nie siac paniki i nie wyolbrzymiac
 • @Kas - z tych wpisów wynika ze wszyscy strasznie jesteście odważni po co bać się koronowirusa. A ile osób młodych zmarło??? nie wspominam już o osobach starszych. Wczoraj młoda osoba trafiła do szpitala potrzebuje pomocy. ogarnijcie się i nie wypisujcie tych bzdur. Są osoby bardzo ciężko przechodzą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40
  17
  Irmina(2020-08-23)
 • @Irmina - Jaka osoba? Mówisz o młodej kobiecie w ciąży, która zmarła bo zamiast ją leczyć to czekali na wynik testu? Jak jesteś amebą umysłową to się nie wypowiadaj
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  10
  Powagaa(2020-08-23)
 • @Irmina - Jejku jedna osoba trafiła do szpitala i potrzebuje pomocy!!! Toż to szok!!! To tylko świadczy że wirus nie jest tak groźny jak nas straszą. Gdyby taki był to wczoraj trafiłoby ze 100 osób do szpitala.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  12
  sowa(2020-08-23)
 • @Irmina - Tak jak i grype jedni przejda lekko a inni nie. .. Zalezy to od odpornosci co nie oznacza ze ten koronawirus to grypa. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  7
  Co za różnica(2020-08-23)
 • Jak zachorujesz to się przekonasz
 • @Irmina - Przechodzą choroby. .Nie wirusa. .To rząd robi was w balona
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10
  10
  Jack8563(2020-08-23)
 • @Jack8563 - Widać jakie macie wykształcenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  irmina(2020-08-23)
 • @Irmina - medialna pandemia głupoty i siania strachu
 • @irmina - Jakie? No wszyscy w tym kraju nie mogą mieć medycznego. .. Ale są tacy, którzy mają bardzo dobre podstawy logiki. .. i chyba to ona jest najważniejsza. .. myśleć można bardzo dużo. .. Ale jak myślenie nie jest powiązane z logiką, to wtedy wychodzą takie szopki, jak pandemia, która pandemią nie jest. .. Sam fakt zachorowań i zgonów nie jest wszystkim. .. trzeba patrzeć również na wszystkie okoliczności "towarzyszące". .. a te raczej korzystnie nie wpływają na postrzeganie pandemii. .. Ale to już może zrozumieć tylko ktoś, kto zaprzyjaznil się z logiką. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  Cogitans(2020-08-23)
 • @Jack8563 - Taaaa. "Każdy głupek to przecież wie, że nie ma myszów i myszowych, że wszystkie one jednakie i lęgną się same z siebie i ze słomy zgniłej. A ślimaki z liściów mokrych się lęgną. Każdy to wie. (. .. )Nie ma ślimaków i ślimakowych. Są tylko liście. A kto sądzi inaczej jest w błędzie. " Tyle mam do powiedzenia ludziom, którzy bajdurzą o tym, że nie ma żadnych wirusów, a zapominają, skąd się biorą choroby i setki tysięcy zmarłych od koronawirusa od początku pandemii.
 • @Irmina - wiesz to z telewizji czy wierzysz w to masz tylko propagandę bez potwierdzenia i przestań sam panikować, bo i tak umrzesz prędzej czy później codziennie przybliżamy sie do wieczności, a za wszelką cenę życia nie zatrzymasz strach Cię prędzej zabije i myśli ciągłe o tym i o to im chodzi. Pozbawiono was już statusu wolnego człowieka teraz jesteście niewolnikami systemu, a będzie gorzej, bo śrubka będzie mocniej kręcona pozbawią was kontaktów relacji i wpadniecie szybko w depresje i lęki zastanów się nad tym i oglądaj telewizję niezależną w realu 24 czy inne na youtubie, a nie opłaconych idiotów i lekarzy przekupionych i wyłącz czerwonym przyciskiem pilota i nie będzie wirusa. Pozdrawiam
 • @Cogitans - Uczeni całego świata mówią inaczej ale ty zwykły forumowicz jesteś mądrzejszy gratuluję sceptcyzmu.
 • @Cogitans - Moja logika jest lepsza niż Twoja logika przecież to logiczne że utraciłeś możliwość logicznego postrzegania rzeczywistości.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Znawca Fachowiec Mistrz Logik(2020-08-24)
 • @Kas - ciekawe ile masz lat. .i czy na cos chorujesz przewlekle. .. .moze nie uogolniaj, ze taki wirusik.
 • Którzy to są ci uczeni? Wszyscy? Czy zdania są podzielone? Jak Ci uczeni z całego świata (pomijam już, czy wszyscy czy tylko część)powiedzą, że słoń to koń, a koń to słoń, to też powiesz, że tak jest? Mimo, że będziesz widział zupełnie coś innego. .. człowieku. .. zacznij wreszcie używać tego, co masz w głowie i nie bój się tego używać. .. po to właśnie mamy ten mózg, żeby obserwować rzeczywistość i wyciągać z niej logiczne wnioski. .. porównywać. .. analizować. .. O ile mi wiadomo, to myślenie nie jest jedynie domeną uczonych. .. do tego jeszcze trzeba zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy "uczeni"mają jakieś korzyści z głoszenia określonych tez. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Cogitans(2020-08-24)
 • @Znawca Fachowiec Mistrz Logik - Cudowna pętla słowna. .. szkoda tylko, że merytorycznie nie wnosi nic. .. w zasadzie. .. można powiedzieć, że poza urodą literacką, to zwykły bełkot intelektualny, z którego nie wynika nic poza tym, że autor jest przekonany o wyższości swojego rozumowania nad rozumowaniem innych. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Cogitans(2020-08-24)
 • @Irmina - kazdy moze wszystkie wirusy inaczej przechodzic takie zycie
 • mam 32 lata i chorobe przewlekla dla twojej wiadomosci
Reklama