UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Wywołać w nas refleksję ???? A w Was k.... nie powinno !!!!????? Ja jestem zaszczepiony- a wy co robicie, żeby Wasz elektorat się zaszczepił ??? Pokażcie paszporty Covidowe posłowie i senatorowie!!!! Ludzie nie mogą się dostać na zabiegi do szpitala. .. .. zakaz odwiedzin jest wszędzie. .. .umierają znowu nie Covidowi w całym kraju. .. .. a Rząd ma w d.... wszystko i wszystkich!!!!! I wychodzi na konferencję i mówi. .. .. , że nie jest dobrze!!!! To my jako społeczeństwo widzimy!!!! Wprowadźcie w końcu zasady jak w innych europejskich krajach!!!! Po co te paszporty Covidowe - ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  47
  27
  Załamana(2021-11-04)
 • @Załamana - "Załamana"a piszesz "jestem zaszczepiony". .. po tych szprycach demencja i wlasnej plci nie rozróżniasz? buahha Nawet dobrze trollowac nie potrafisz. A jak marzy Ci sie segregacja i obozy to wyp. .. to Korei Pln. Tam oraz u Nazistów zrobiłbyś kariere. Chciałbym z takim jak Ty na żywo "podyskutować". .. .
 • @tfu - Cywilizowane kraje jakoś sobie poradziły z tematem. Paszport uprawnia Cię do przebywania w miejscach publicznych kinach, restauracjach. Nikt nie każe Ci się szczepić. Szczepionka / bycie ozdrowieńcem lub test aktualny. Robisz test co 48 godzin chcąc funkcjonować i portfel chudnie. Prosta logika.
 • @Załamana - Odpowiedź jest prosta nie robią nic. Rada medyczna przy rządzie jest niema, nie ma nic do powiedzenia. A każdego dnia w tysiącach miast odbywają się wielkie imprezy, wesela. Szkolnictwo to jedna wielka covid zabawa. Z 15 tys chorych zrobi się za tydzień 25 tysięcy.
 • Bardzo sobie poradziły. Taka Holandia na przykład. 87% zaszczepionych, biją w związku z tym rekordy zakażeń i hospitalizacji, przywrócili wszystkie obostrzenia, za chwilę się zlockdownują :)Głupich szukasz?
 • @hd - Ludzie po zaszczepieniu myślą, że są niewidzialni dla wirusa i nieśmiertelni. Tak jak w grypie zabijają powikłania, jeśli ktoś ma problemy zdrowotne, cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie. .. to mu szczepionka nie pomoże. Nawet niby łagodne przechodzenie choroby wraz ze schorzeniami może się źle skończyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  1
  Ja nie w temacie(2021-11-04)
 • @Załamana - Dokładnie! To chore państwo chroni niezaszczepionych, covid w pracy- kwarantanna dla niezaszczepionego, posiedzi sobie w domu, odpocznie, teksty pana z Sanepidu. .. A Ty człowieku, tyraj, szczep się i tak g. .. o z tego masz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  9
  Jeszcze bardziej załamana(2021-11-04)
 • @Jeszcze bardziej załamana - Siedzą na kwarantannie bo wy zarazacie ale na kwarantanne isć nie musicie. ZARAŻACIE dalje i to legalnie
 • "ZARAŻACIE dalej i to legalnie"Proszę wybaczyć, ale jakaś nagroda za udział w eksperymencie medycznym należy się zaszczepionym jak koniu obrok ! Na ochronę przed wirusem liczyć nie mogą, na odszkodowanie w przypadku powikłań liczyć nie mogą. .. to niech sobie chociaż pozarażają tych wrednych niezaszczepionych, którym los świata jest całkowicie obojętny, bo to nieodpowiedzialni ludzie są. .. zAment.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  GłębokaMyśl(2021-11-05)
Reklama