UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • RobertKoliński Kiedy anty-ludzki reżim post-styropianów rządzący dziś Polską zrobi w końcu coś pożytecznego na okoliczność wprowadzanego nad Wisłą zamordyzmu i zamiast znęcać się nad uchodźcami, mordować kobiety w szpitalach i podwyższać opłaty za komunikację publiczną w Elblągu, to np. wprowadzi tzw. Zielone Paszporty (jak Francja i inne cywilizowane kraje Europy)i nakaże przymusowe szczepienia opornych, mataczy, wsteczników i mącicieli? Hashtagi: #historia, #zdrowie, #ZKM, #TakBylo, #SzczypmySie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  40
  RobertKoliński(2021-11-04)
 • @RobertKoliński - To właśnie pokazuje mądrość. .. nie, nie mądrość, raczej plebejski spryt tego rządu. Nakazując szczepienia wzięliby na siebie odpowiedzialność za negatywne skutki szczepionek, teraz i w przyszłości (z naciskiem na "w przyszłości"). A w obecnej sytuacji? Będą biernie przymuszać do szczepień ale "w razie co"to szczepienia były dobrowolne.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  Sławomir Maleńczyk(2021-11-04)
 • RobertKoliński @Sławomir Maleńczyk - Moim zdaniem, to raczej nieodpowiedzialność rządzących, nieudolność w opanowywaniu pandemii, niemoralne zrzucanie odpowiedzialności na obywateli za swoje partactwo oraz zwykły, tradycyjny, prawicowy bardak, którego jesteśmy świadkami już drugi rok - w tej sprawie - w polskiej, prywaciarskiej ochronie zdrowia. Ale oczywiście z wnioskami zawartymi w powyższym komentarzu zasadniczo się zgadzam:) Hashtagi: #lewica, #zdrowie, #podatki, #SocServ, #postep, #RiGCz
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  10
  RobertKoliński(2021-11-04)
 • @RobertKoliński - Zaszczepił się pan ? TO JEST PAN BEZPIECZNY ! CHRONI PANA SZCZEPIONKA ! GM chroni odporność ozdrowieńca i o szczepieniu GM raczej nie ma co marzyć. .. Proszę nie podejmować decyzji za tych, którzy wolą życie na krawędzi. .. Zaszczepieni są pasami transmisyjnymi koronkowego o wiele skuteczniejszymi niż pozostali, bo im wszystko wolno bez ograniczeń, bo wzięli udział w eksperymencie medycznym na niespotykaną skalę i to jest ich nagroda. PRZYWILEJE dla zaszczepionych to jest przejaw ZDZICZENIA I GŁUPOTY w czystym składniku, bo oni zarażają tak samo jak wszyscy inni. .. a cały sukces to fakt, że niektórzy przechodzą infekcję lżej. .. Niestety nie wiadomo jak przechodziliby bez szczepienia. .. a może BEZOBJAWOWO ? ! W kwestii mordowania kobiet w imię chrztu i prześladowań grupki uchodźców - GM w pełni się z panem zgadza. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  5
  GłębokaMyśl(2021-11-04)
 • @GłębokaMyśl - Jakieś źródło do badań naukowych na te Pana Złote Myśli o eksperymentach i takiej samej transmisji mógłby Pan podać? Zapewne to YouTube, Wolna Polska i inne twittery. Pan już przeszedł bezobjawowo COVID czy jedyne co Panu funkcjonuje bezobjawowo to Pana mózg?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  10
  Robi270(2021-11-04)
 • @RobertKoliński - Jednak Ty jesteś rasowy de××l
 • @Robi270 - Znasz człowieku dane z UK, Holandii, czy Izraela, rekordzistów w szczepieniach? Jak pięknie zaszczepieni transmitują wirusa sobie nawzajem, bo niezaszczepionych został tam margines? Będziesz Pan to podważał? Tylko u nas MZ od września nie chce podać danych jaki % hospitalizowanych, to osoby zaszczepione, zasłaniając się rozporządzeniem. Łamie w ten sposób prawo, odmawiając odpowiedzi na zapytanie o informację publiczną. Łamie, bo nie byłoby czego zbierać po "ostatniej prostej". Ale do czasu.
 • @hd - Dla Koronaidiotów:: 1.Szczepionka nie chroni w 100% przed zarażeniem i nie ma chronić - patrz szczepionki na Grypę. 2.Zadaniem szczepionki jest ochrona przed ciężką chorobą i zgonem. Oczywiście osoby starsze, chore są bardziej narażone. 3.Szczepionki tracą swoje właściwości w czasie - patrz przykład UK - stąd dawka nr 3. 4.Zainfekowani zaszczepieni mniej transmitują chorobę (załącznik)- źródło cotygodniowy raport PHE A wasze źródła są jakie? Więć przestańcie p..... głupoty.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  5
  Robi270(2021-11-04)
 • @RobertKoliński - Gdyby teraz rządzili tacy jak Ty już połowa Polaków wegetowałaby na Kołymie więc zamknij dziub przygłupie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  Niszczlewactwo(2021-11-04)
Reklama