UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Straszne to jest. .. dzisiaj rano w Lidlu jakaś kobieta kaszlała i była bez maseczki i nikomu to nie przeszkadzało oprócz nas. Na okrzyk czemu nie ma Pani maseczki ? padła odpowiedź `to przeziębienie` Nie ma już ratunku dla tego kraju, jeśli połowa ludzi myśli jak ta Pani. Ręce opadają - co jej szkodziłaby tam maseczka ? Nie rozumiem tego - dlaczego ludzie są tak samolubni i nie myślą o innych ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  18
  16
  AgaL(2021-11-04)
 • @AgaL - Proponuję zejść do schronu i zameldować Mazurkowi. Dlaczego ktoś w imię twojej choroby psychicznej, ma sobie szkodzić nosząc bezużyteczną szmatę? Jak powiedział ostatnio pisowiec Dera, nośmy kagańce, bo to symbol pandemii:)Człowieku, jest już masa światowych badań i opinii na temat kagańców. Druzgocących. Noszona tygodniami, wyciągana z brudnych kieszeni, używana jak szmata do podłogi, wyłącznie "na sztukę", masz Ty resztki rozumu w tym spanikowanym mózgu. Poza tym po keczupie jesteś nieśmiertelny, po co go brałeś, jak dalej żyjesz w strachu? Zmielili Cię.
 • @hd - Przez noszenie maski jeszcze nikt nie umarl, a na Covid miliony. Ale wedlug Pana/Pani opinii to przeciez bzdura.
 • Jakie miliony? :)ok 70 tys!!!!! w dwa lata srandemii. Na raka dwa razy tyle w rok
 • @AgaL - Może tak jej powiedział lekarz (bo pani była zaszczepiona)
Reklama