UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Spier. .. .. z tym oszustwem !!!!! Robienie idiotów z ludzi !
  • Idiotą jest ten, kto to lekceważy zupełnie. Można żyć z zachowaniem zdrowego rozsądku, ale lekceważyć zagrożenia nie można w 100%, bo nigdy nie wiesz jak zachorujesz ile czasu będziesz się z tym zmagać. Po co marnować czas na chorobę, skoro w prosty sposób można zminimalizować ryzyko? Dotyczy to też zwykłej grypy i tego, że jest przyzwolenie na łażenie chorym do pracy, szkoły i zarażanie innych, którzy przez chorobę nie mogą zrealizować swoich planów. Czy to taka ujma założyć w sklepie czy autobusie maseczkę? Lekarze godzinami stoją w maseczkach przy stole operacyjnym, a Janusz jeden z drugim 15minut w sklepie nie wytrzyma. .. Polska mentalność "nie bo nie, nikt mi nie będzie rozkazywał"jest po prostu żałosna, a niesubordynacja chyba jedna z największych w Europie. Nie chodzi o strach przed wyjściem z domu i przyjmowanie z paniką każdej informacji o chorych, ale są wskazane miejsca, gdzie ta maseczka obowiązuje, powinno sie to egzekwować i tyle. Bo tu chodzi też o szacunek do innych, bardziej przewrażliwionych osób. Nie wierzysz w wirusa, to nie, ale szanuj prawo i go przestrzegaj - jest obowiązek zakrywania ust i nosa, to zrób to. Czy to taki problem, wstyd?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    4
    #kryjryj(2020-07-06)
  • Więc twierdzisz, że moja znajoma udaje chorą, a lekarze ją oszukują, że ma tego wirusa? Ciekawe.
  • @#kryjryj - Przybijam Ci wirtualną piątkę. Ładnie i spokojnie wytłumaczyłeś. Mnie osobiście bawi bardzo argument, że "na maseczce po 30 minutach pojawiają bakterie i grzyby, które są w powietrzu". No właśnie, te brudy zostają na kawałku szmaty, nie wlatują do płuc w tak wielkiej ilości. A że się na tej szmacie rozmnażają. .. w płucach mają o wiele lepsze warunki do życia, bo oprócz bardzo wilgotnego środowiska, mają również dostęp do pożywki z tkanki organicznej i ciepełko zapewniające wzrost.
  • @#kryjryj - Już Ci odpowiadam. Potrzymaj mi piwo. Jak mam założoną maseczkę, to mi okulary parują i kompletnie nic nie widzę.
  • @#kryjryj - Popieram
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Rozsadna(2020-07-13)
Reklama