UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przypominam tylko, ze ten eksperyment jest DOWOLNY, a do momentu jak jest dowolny i szczepienie NIE jest obowiazkowe, w POLSCE nie mozna ograniczyc mi moich praw jako osobiy niezaszczepionej. "Dz. U. 1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. 1.Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. 2.Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny. "
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    45
    18
    EksperymentomNIE(2021-11-17)
  • @EksperymentomNIE - Położysz się pod respirator i będziesz myślał to tylko grypa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    16
    jane(2021-11-17)
  • @EksperymentomNIE - Tylko jak zachorujesz na covid to lecz się za WŁASNE pieniądze, a nie podatnik ma się dokładać!
  • Jak chorują na mukoviscydozę i inne choroby to i tak leczą się za własne (uzbierane na zbiórkach pieniądze), a po drugie czy nie zaszczepieni na grypę gdy zachorują też leczą się za swoje?? Może Ty się lecz (nawet za państwowe)bo zaraz może być za późno.
  • Coraz częściej widuje takie wpisy. I cieszy mnie to. Zwrócę jednak uwagę na pewien aspekt. Place składkę zdrowotną każdego miesiąca. W ciągu 10 lat skorzystałem z niej może 10 razy. Jak zachoruje to psim obowiązkiem lekarza finansowanego z NFZ jest mnie leczyć. Opieka zdrowotna nie jest moim przywilejem, a należy mi się, bo za nią płacę. Biorąc pod uwagę fakt ilości i wysokości prowadzonych składek, to mojego leczenia nikt się nie dołoży. Wręcz przeciwnie - to ja się dokładam. Nie mniej jednak takie głosy o samofifnansowaniu leczenia bardzo mi się podobają, bo może wreszcie ludzie zaczną uważać, że lepiej jest przestać płacić comiesięczny haracz i płacić tylko wtedy, kiedy faktycznie potrzebujemy opieki zdrowotnej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    Cogitans(2021-11-17)
  • @Cogitans - najlepsze że jak dowiedzą się że nie masz aktualnej przepustki covidowej (czyli co pol roku dawka)to Cie tak "wyleczą"że lądujesz pod respiratorem. Zapomnij o skutecznej amantadynie czy iwermektyne lub chlorochininie. Dadzą Ci nieskuteczny remdesivir albo antybiotyk (hehe na wirusa)albo sterydy i za kilka dni lądujesz na respiratorze. Powinni natychmiast sprywatyzować te szambo. Z moich wlasnych skladek sam chce decydować o doborze szpitala i metody leczenia. Ale ta cała szopka potrwa max kilka lat. .. .Zgonów poszczepiennych nie da się na dłuższą metę tuszować
  • Niestety taki jest ten chory system. Zastanawiam się, jak się uczył ten lekarz, który podaje antybiotyk na wirusa? Ja z medycyną niewiele mam wspólnego, a wiem, że na wirusy antybiotyki nie działają. Tylko co się im dziwić? Kaśka leci, odpowiedzialności brak, to i podejście do człowieka beznadziejne. Najgorsze jest, że są tacy, którzy jeszcze powiedzą, że jak nie masz szczepienia, to masz dodatkowo zapłacić za leczenie. To już jest zatrważające. Na szczęście być może więcej osób zacznie myśleć, że może warto zrezygnować z tej komuny i zlikwidowac cały ten system na rzecz samodzielnego dbania o siebie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    1
    Cogitans(2021-11-17)
  • Wylacz telewizor a wlacz myslenie. .. .telewizja mozgi wyprala. .. .Wszystkim naiwniakom NA ZDROWIE
  • Ja mogę się leczyć za swoje pieniądze, proszę zlikwidować moje składki NFZ.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    0
    PiesekLeszek(2021-11-17)
Reklama