UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za tydzień się nie pozbieramy - to efekt KK.
  • To nie efekt kk (choć też)ale ludzi: 95% nie nosi maseczek, wieczorami to 100%. Czasem idąc przez miasto mam wrażenie że epidemia dawno się skończyła, a tylko ja tego nie zauważyłem. Pisałem kilka mocy temu o 1000 zgonów dziennie. Ale mnie tu wyśmiano. Jest 1000 zgonów dziennie. To prosta konsekwencją tego jak ludzie podchodzą do tematu. Nic się nie zmienia w ich ptasich mozdzkach, więc za kilka tyg będzie 5000 zgonów dziennie, to przecież jasne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    27
    yelou(2021-04-09)
  • @yelou - GM powie bez Kozery, 300 % nie nosi maseczek ! Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Społeczeństwo ubezwłasnowolnione nigdy nie będzie odpowiedzialnym społeczeństwem obywatelskim.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    11
    GłębokaMyśl(2021-04-09)
  • @GłębokaMyśl - No właśnie zapomniałem dodać że owe 1000 zgonów dziennie to także owoc wielomiesięcznej tytanicznej pracy na różnych forach osobników takich jak płytka myśl (czy raczej BezMysl). Ich gwałtowna, wściekła propaganda kłamstw nie tylko wyraża ogólny nastrój społeczeństwa, ale też na nie wpływa i ogłupia je do reszty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    3
    yelou(2021-04-09)
  • Krawczyk zaraża ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    13
    Śmieszne(2021-04-09)
  • @yelou - Jakie 1000 jak wyraźnie napisano że ""tylko"212.90% to ludzie w wieku 60+ na których i tak kostucha już czekała
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    10
    Gienio(2021-04-09)
  • @yelou - Ładne pomówienie. Nie martw się GM to nie pan Robert Koliński więc po sądach cię ciągać nie będzie. Jednak dla porządku powinieneś, przemiły kłamczuszku, wskazać posty GM, w których propaguje to, co jej imputujesz. No i GM składa ci gratulacje. To cud od samego prymasa toruńskiego, yelou nie dał się ogłupić kłamstwom i gwałtownej, i wściekłej propagandzie GM. Jeszcze jedno, nie denerwuj się jak piszesz posty do GM, bo wypisujesz androny bez ładu i składu. Przeczytaj każde objawienie, weź głęboki wdech, zrób dwa wydechy i dopiero wtedy naciśnij "Zamieść".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    GłębokaMyśl(2021-04-09)
  • @yelou - Yelou obrzydliwy trollu. Nie ma dnia żebys nie zarabial na tej pandemii. Chcialbym po mesku na zywo z Tb pogadac i to wkrotce nastapi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    zna ktos dane trolla Yelou?(2021-04-09)
  • @yelou - Po co nosić maskę na powietrzu skoro jest zachowany dystans między przechodniami, pozwólmy ludziom swobodnie oddychać, wszystko zamknęli oprócz kościołów, ciekawe dlaczego? Sklepy z alkoholem też otwarte a czy to towar pierwszej potrzeby? Codziennie widzę pod Borysami skupiska meneli bez masek. Śmiech na sali z tymi obostrzeniami.
  • @Majk - po co nosić maskę - Gdyż nie noszący maski, zaraził mnie.
  • @GłębokaMyśl - Podsumujmy. 1.Czy uważasz że istnieje groźna epidemia i sytuacja jest poważna? (tak/nie)2.Czy popierasz obostrzenia i próby zahamowania epidemii, jak np noszenie maseczek i dystans? 3.Uważasz że wirus jest groźny i stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo, czy jest to tylko jeden z sezonowych wirusów jak np grypa? 4.Uważasz szczepionki za realną szansę opanowania epidemii, czy jest to wciskanie ludziom (pod przymusem)niesprawdzonej substancji mogącej mieć gorsze następstwa niż sam wirus? 5.Czy testy PCR są fałszywką i narzędziem manipulacji i sterowania mas? 6.Czy epidemię zaplanowali 'starsi i mądrzejsi'i dawkują ją ludziom według własnych potrzeb, a ich celem jest opanowanie światowej gospodarki i wywłaszczenie prywatnej własności, nałożenie elektronicznej kontroli na każdego obywatela? Odpowiedz tak/nie. Jeśli Pomyliłem się co do ciebie, za chwilę przeproszę
  • @yelou - 1.tak. 2.tak 3.tak 4.nie / nie wiem 5.źle wykonywane, tak 6.nie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    GłębokaMyśl(2021-04-09)
  • @GłębokaMyśl - A zatem pomyliłem się co do ciebie lub też pomylilem cie z kimś innym. Jeśli cię to uraziło, to sorki. Dodam, że (o ile znowu nie mylę cię z kimś innym)mam wrażenie że masz poglądy wolnościowe. Ja też, jestem starym upr-owcem. I tym bardziej mnie szokuje, jak bardzo jkm i konfederacja pobłądziła i poplątały jej się własne poglądy. JKm zawsze mówił: państwo silne, żylaste, ostre: wkracza w nagłej potrzebie, robi co trzeba - i wycofuje się. I tak właśnie zrobiły Chiny. Zdusiły epidemię w miesiąc, niewiarygodnym wręcz wysiłkiem. Nasze obostrzenia to śmiech na sali. I po tym państwo tak jak nagle wkroczyło, nagle powinno się wycofać, zrobiwszy swoje. A u nas? Raz mocniej, potem luzujemy, i tak wlecze się rok. To tak jak gaszenie pożaru wężem ogrodowym.
  • @GłębokaMyśl - poprzedni post nie został dodany, więc na wszelki wypadek potórze: w takim razie myliłem się co do ciebie albo pomyliłem cię z kimś innym. Jeśli cię to uraziło - po trzykroć sorki
  • @yelou - GM nie czuje się urażona i pięknie dziękuje za sprostowanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    GłębokaMyśl(2021-04-09)
  • @yelou - Jakoś ja nigdy nie nosiłam maseczki i koronawirusa nie załapałam, a koleżanka moja nigdzie bez maseczki się nie rusza i załapała ma koronkę. A i w Szwecji nikt nie powinien już żyć, bo tam maseczek i restrykcji nie ma, tyle w temacie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Wiollka(2021-04-09)
  • @Wiollka - A czy wiesz że być może ty właśnie zaraziłas swoją koleżankę, a także może jakieś osoby na mieście, na które nachuchalas i przez ciebie umarły? Skrajny egoizm przez ciebie przemawia, nikt się nie liczy tylko ty.
  • No niestety nie ja!gdyż nie mieliśmy z sobą kontaktu. No tak to w Szwecji się zarażają jeden od drugiego, no niestety, ale maseczki nic nie dają.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Wiollka(2021-04-09)
  • @yelou - Ty masz poglądy wolnosciowe? To o czym piszesz, to zamordyzm. .. Piszesz, że JKM błądzi? W czym? Państwo ma być silne, ale nie jako siła represji wobec obywateli. .. .Państwo ma być silne jako państwo, co można przełożyć na jego pozycję na arenie międzynarodowej, na potędze gospodarczej, może na potędze militarnej. .. .Ale wolność, to wolność obywateli, którzy mają swoje prawa. .. .o ile te prawa nie godzą w prawa innych, to nikt nie może ich ograniczać. .. Z ideą wolnościswą masz niewiele wspólnego. .. .powołujesz się na Chiny. .. .podajesz przykład "zdławienia"epidemii. .. tylko co Chiny mają wspólnego z wolnością? Pomijam tu nawet fakt samej epidemii. .. .caly kraj to przykład zniewolenia, pod każdym względem. .. jedyne, co można uznać za idee wolnością to fakt, że za wykonanie wyroku kary śmierci płaci wskazanie lub jego rodzina. .. .pozostałe aspekty niewiele mają wspólnego z wolnością. .. jeśli Ty chcesz tego samego, to nie nazywaj się wolnosciowcem, bo niewiele ma to wspólnego z tą ideą. .. .i możesz być "starym upr-owcem". .. nie zmienia to nic. .. .podobnie, jak niewiele wnosi fakt, że współcześni ludzie walczący o wolność są starymi zomowcami. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Cogitans(2021-04-10)
  • @Cogitans - Ale co Ty mu tłumaczysz? On nie zrozumie nawet, że to nie waluty drożeją, tylko złotówka pada na pysk przez tych jego ulubieńców.
  • @yelou - ładnie napisałeś, ciekawe czy komuś da to do myślenia
  • chodziło mi o zestaw pytań
Reklama