UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Info od producenta szczepionki -"Z kolei w grupie 18 325 osób, które otrzymały placebo, wystąpiły 162 przypadki COVID-19". To oznacza, że mino braku szczepionki 99,1% osób nie zachorowało! Czyli ryzyko zachorowania bez szczepienia wynosi 0,9% pora skończyć z tym straszeniem ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    23
    Tak mysle(2020-12-23)
  • @Tak mysle - Wszyscy się jarają tą szczepionką a badania swoje, począwszy od medyków jakoś nie ma hurra optymizmu pod tytułem będę się szczepił na gwałt.
  • @Tak mysle - Też w covid nie wierzyłam aż zachorowałam ciężko to przeszłam ale 2 tydz i lepiej covid jest i 100 procent ten wirus istnieje uważajcie na siebie
  • @Ilka - Ale ja nigdzie nie napisałem, że wirusa nie ma. Napisałem tylko że ryzyko zachorowania wg producenta szczepionki wynosi 0,9%. Tez przeszedłem COVID i wielu moich znajomych i większość łagodnie. Dlatego mysle, że zamykanie wszystkiego zrobiło więcej szkody niż pożytku. Więcej ludzi niestety zmarło przez COVID nie mając odpowiedniej opieki medycznej niż na COVID. Do tego ogromne straty spoleczne i gospodarcze. Psycholodzy mówią że to co rządzący zrobili dzieciom zamykając szkoły to zbrodnia na ich psychice. Moim zdaniem lekarstwo jest gorsze od choroby.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Tak mysle(2020-12-23)
  • @Tak mysle - Jak można tego nie rozumieć chodzi o to ze z tych 0,9% co piszesz czyli te 162 osoby zakaża w trybie logarytmicznym kolejne osoby a te znowu kolejne itd. Tak powstaje każda epidemia. Jezeli byśmy mieli na covida antidotum na początku to dziś by już pewnie nie było problemu ale jezeli dopiero teraz jest pierwsza szczepionka to dlatego przez kolejny rok będziemy się bujać z epidemia z nadzieja ze tylko będzie się zmniejszać. Takie jest moje zdanie na ten temat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Moim zdaniem(2020-12-23)
  • @Moim zdaniem - O jakiej epidemii mówisz? Żeby zaistniałą epidemia, to poza zakażalnoscia musi również zaistnieć śmiertelność. .. w przypadku covid ta jest niewielka. .. dlaczego nikt nie ogłasza epidemii kataru? Zakażalność jest ogromna. .. Ale śmiertelność niewielka, a nawet praktycznie zerowa. .. covid również powoduje dużą zakażalność, ale śmiertelność nie jest powalająca. .. widać to po oficjalnych statystykach. .. o jakiej zatem epidemii mówisz? To, co jest obecnie jest po prostu normalnym stanem szerzenia się wirusa. .. .wirusy mają to do siebie, że się roznoszą. .. ludzkie organizmy mają to do siebie, że wytwarzają przeciwciała. .. normalna kolej rzeczy w naturze. .. jasne jest, że słabsze organizmy nie wytrzymają spotkania z wirusem. .. żadna to nowość. .. od wieków obserwowano taki stan i nigdy nikogo to nie dziwiło. .. raptem się teraz obudzono, że to ma być pandemii, zagrażają całemu społeczeństwu, a jedynym argumentem, który się podaje, to ilość zakażeń stwierdzonych za pomocą testów wątpliwej jakości. .. albo może nie wątpliwej, a raczej testów wykorzystywanych w watpliwy sposób. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Cogitans(2020-12-23)
Reklama