UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Zdecydowaną większość przypadków stanowią ludzie młodzi głównie dzieci i młodzież szkolna (najstarszy miał 63 lata, a najmłodszy 10 lat), a aż blisko 85% z nich nie jest zaszczepione przeciwko Covid. Zastanawiające jednak jest to, że w Elblągu mieszkańcy zachowują się tak jakby to zagrożenie nie istniało, a kwestie szczepień traktują jak wymysł nawiedzonego uczonego. No cóż wielkim problemem jest leczenie na Covid, gdyż towarzysząca mu ignorancja połączona z totalnym brakiem szacunku wobec bliźnich jest u nas przeogromna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  29
  41
  Maciek na desce.(2021-10-13)
 • @Maciek na desce. - W szkołach maseczki nie nosi ani jedna osoba, a na korytarzach setka uczniów zgnieciona i ściśnięta. Podobnie na uczelniach. Jeśli wirus jest tak zakaźny jak mówią to i tak jest już za późno na wszelkie kroki: fala rozpęta się jak w tamtym roku i przez kilka miesięcy będzie 500 zgonów dziennie (jak od października 2020 do końca kwietnia 2021). Ale w maju i czerwcu dzieci też chodziły do szkoły, a krzywa spadkowa ani drgnęła, co by świadczyło że zachowania społeczne maja zerowy wpływ na roznoszenie choroby
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  18
  gośći32(2021-10-13)
 • @Maciek na desce. - Nareszcie ktoś mądry coś napisał. Ludzie chyba mózgu nie mają. Zarówno Ci młodzi jak i ci starsi. Młodzież szkolna w zatłoczonym tramwaju o 15.00 bez maseczek. Jak im zwrócisz uwagę to gdyby mogli to by wzrokiem zabili. ZKM i władze miasta nic sobie nie robią z próśb mieszkańców i z uporem maniaka puszczają małe wagony!!!!! Dlaczego Policja i Straż Miejska nie kontrolują przestrzegania noszenia maseczek tak jak to się robi w innych miastach ????!!!!! Za co oni biorą pieniądze ???? Podobno mają dbać o nasze bezpieczeństwo ??? A może mają cichą umowę z ZKM i dlatego nie sprawdzają !!!!! A może sami mamy zrobić doniesienie do Prokuratury na ZKM to znajdą się większe tramwaje i odpowiednie służby wezmą się do pracy !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  16
  Wściekły wyborca(2021-10-13)
 • @Wściekły wyborca - Mam dla ciebie dobrą radę jak tak się boisz wirusa (bo jest tylko jeden i jedna CHOROBA)siedź w domu i nie wychodź z niego i pamiętaj nie otwieraj okien pod żadnym pozorem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Człowiekmyślący(2021-10-13)
 • @Wściekły wyborca - Czy już wykąpałeś się w płynie bakteriobójczym ? Czy jesteś zaszczepiony ? Jeśli tak to jesteś bezpieczny choć oczywiście roznosisz koronkowego bez żadnych ograniczeń, bo jako zaszczepiony możesz wszystko. .. Fajny żart z tymi maseczkami. .. z tramwajami to bez prokuratury nie ruszysz do przodu. .. Jak już będziesz składał doniesienie to jako załącznik przedstaw zaświadczenie od psychiatry o pełnej poczytalności. .. może ci takie wypiszą. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  GłębokaMyśl(2021-10-14)
 • @gośći32 - powinno być mniej zgonów itp ponieważ mamy wyszczepionych ponad 50% społeczeństwa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  DoradcaKredytowy5(2021-10-14)
Reklama