UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • ciekawostką jest, że światowej sławy wakcynolodzy (Dr Geert Vanden Bossche i nie tylko)wypowiadają się publicznie na temat bezsensu (wręcz szkodliwości - zgodnie z tym, co mówią dalsze przymuszanie do "szczepień"wywoła załamanie funkcjonowania służby zdrowia, co nieuchronnie pociągnie za sobą gospodarki )przymusowych szczepień a psychopaci ciągnący za polityczne sznurki dalej do tego dążą BLUE BEAM PROJECT W AKCJI (do niedawna myślałem, że to największa z "teorii spiskowych"jakie znam - teraz jestem pewien, iż podobnie jak inne tego typu doniesienia już jest wdrażana)wesołych
  • "ciekawostką jest"- Lecz najważniejsze, że cały czas kłamiesz i robisz to dla swoich cwaniackich celów. bez szacunku.
  • jakieś dowody ? Ja przytoczyłem wypowiedź naukowca (współpracował przy tworzeniu "szczepionek"dla fundacji Bila i Melindy Gates), który całe życie pracował nad wirusami, odpowiedzią immunologiczną organizmu, przyczynami mutowania wirusów. Czym poparłeś swoją wypowiedź Ty?
  • widzisz ja przytoczyłem wypowiedź naukowca, który życie poświęcił pracy nad wirusami (min. dla Gatesów), odpowiedzią immunologiczną organizmu i przyczynami powstawania nowych mutacji. czym Ty popierasz swoją tezę
Reklama