UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Przestalibyście się ośmieszać i publikować te komunikaty. Wirus groźny na poziomie grypy sezonowej, ale medialnie temat ekstraklasa. Rządzący robią z ludźmi co im się żywnie podoba, a barany wpatrzone w komunikaty drżą. Napiszcie o faktach naukowych na temat tej mniemanej pandemii. Krytyka naukowców i lekarzy - patrz publikacja Fałszywa pandemia. Miłej lektury
  • W zupełności się zgadzam, podpisuję się obiema rękami i nogami pod tym wpisem. To co sie dzieje, woła o pomstę do nieba. Myślałam ze prędzej wojny dożyję niż tak absurdalnie głupich czasow!!! Niech to sie wreszcie skonczy, apeluję też do ludzkiego rozumu! Ludzie, opanujcie się i wyłącznie telewizory. Jako obywatel domagam się powrotu do normalnosci, mozliwosci podrozwania na dawnych zasadach, powrotu do dawnych swobod obywatelskich! Dzieci maja wrocic do szkol na dawnych zasadach, bez mierzenia goraczek, dyskryminacji dzieci z katrem i kaszlem. To jest absurd! Ze nie mozna kichnac, kaszlnac i pierdnac w tych czasach, bo od razu jest sie posadzonym o koronaswirusa. Szczepionke jak najbardziej ale na głupote ludzka nalezy wynalezc! Zapraszam do prosteu w Warszawie na godzinę 12,plac Zamkowy w sobote, 16 sierpnia! Tylko protestem, ale masowym protestem mozemy to zakonczyc!
  • Oooo Jehowy komentarze dodają a wam wolno?
  • Ja pie, ,ole ale ty głupi jesteś
  • życzę zakażenia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    zaraza(2020-08-13)
  • Gratuluje bo wlasnie dzisiaj twoj pseudo wirus dotknął mojej rodziny.! Tez sie smialam, tez nie wierzylam. Dopoki nie dostalam telefonu z elblaskiego sanepudu dzisiaj rano Hashtagi: #K.
  • I co się dzieje z chorymi?. Oczywiście życzę zdrowia. Ale proszę napisz jak znoszą chorobę.
Reklama