UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety nieuchronnie zbliża się scenariusz z Włoch, Hiszpanii, UK, Francji, USA, Meksyku, Brazylii, Indii. Po przeskalowaniu na ludność PL czekają nas długie miesiące z ok 500 zgonami dziennie. Wszystko to tylko i wyłącznie dzięki pomyleńcom (w istocie są to niebezpieczni krypto-kryminaliści nie liczący się ze zdrowiem ani życiem innych, lecz widzący tylko własne dobro, a więc: pożreć dzienną porcję paszy, ochlać się świństwem zwanym "piwem", gapić się jak małpa w obrazki z telefonu), którzy zaprzeczają istnieniu wirusa, jeżdżą na wakacje, łażą bez maseczek i ogólnie - mają gdzieś innych i siebie (o to ostatnie nie mam do nich pretensji)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    33
    renato(2020-08-13)
  • @renato - panstwa dwoja sie i troja zeby zawyzyc liczby a pozniej brac kase za skutki jakie wywolala pandemia, najlepiej wszystko wylaczyc i brac zapmogi od uni czy innych instytucji, $$$, jaki by ten wirus nie byl to kase chca trzepanc na nim ci cwansi, a trupami to sie straszy, strach ma wielkie oczy, statystyki sa jakie ? sami zakazeni kilka trupow cale nic na tle innych statystyk wiec sciemniajcie i lykajcie jak pelikany, wojna usa chiny sie zbliza wirus to bufor dla zmiany trybu zycia ludzkosci, cofam wszystko co napisalem bo jeszcze ktos ma inne zdanie
  • @renato - Lecz się na głowę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    17
    HansSolo(2020-08-13)
  • @renato - ręce załamuję czytając te wierutne bzdury, umiera dziennie nie wiecej niz 10 osob na 40 mln panstywo! Masakra ze w to wszysstko wierzycie! ja sie nie zgadzam, by dyktowano mi jak mam zyc, gdzie mam podrozowac gdzie nie. Lekarze, naukowcy lapia sie za glowe, widzac co wyprawia sie na tym swiecie w obliczu wirusa! Wszystko jest wierutna bzdura, wystrczy tylko, poczytac poszukac informacji a nie wierzyc pani w telewizji! Litosci! W tym temacie wiarygodni sa jedynie naukowcy, ktorzy krytykuja sposob postepowania swiata w obliczu pseudowirusa! Licze na liczne prostesty, ze ludzie sie wreszcie obudza i w koncu zwroica nam normalnosc!!!! Osoby ktore umeiraja a jest w Polsce mniej niz 10 dziennie (paranoja, na raka umiera klikaset dziennie), nie umieraja na zadnego wiruisa (radze zaczerpnac tropche wiedzy), a na raka i inne choroby!
  • Właśnie o tobie i tobie podobnych pisalem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    renato(2020-08-13)
  • @renato - Troll koronaswirusowy powrócił, chować się kto może bo głupotą może zarazić
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Wincenty(2020-08-13)
  • @renato - Ah. .. już myślałem, że nie wrócą te prorocze wizje. .. smutno już bez tego było. .. od kiedy te 500 zgonów dziennie będzie? Póki co, sam wirus był przyczyną ok. 200 zgonów. .. w ciągu kilku miesięcy. .. Na dzień wyjdzie nawet nie jeden. .. całe szczęście, że takich jak Ty jest niewiele. .. zapatrzony w obrazki śmierci. .. zapetlane w koło, a pokazywane z różnych ujęć, żeby wzmoc strach w oglądającym. .. może gdybyś tknal tego, jak to nazywasz "świństwa", to najsłabsze szare komórki by padły i zostały te najmocniejsze, które w jakiś sposób podniosłyby poziom Twojego myślenia i krytycznego spoglądania na rzeczywistość przedstawiana w szklanej kuli, zwanej telewizorem. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Cogitans(2020-08-13)
  • @Cogitans - "Póki co, sam wirus był przyczyną ok. 200 zgonów"Łżesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    renato(2020-08-13)
  • @renato - W przypadku Polski. .. takie są informacje MZ. .. więc jeśli ktoś łże, to jest nim MZ. .. w zasadzie. .. nie pierwszy już raz się tej ekipie to zdarzyło. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Cogitans(2020-08-13)
  • dodatkowo wcisna $$$ lekarstwo szczepionke odtrutke na ich eksperyment
Reklama