UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Fascynujące jest to ze elblążanin leżą w Iławie, Braniewie i Bóg wie gdzie jeszcze a w Elblagu naleciałości ościenne. .. Nikt nad tym nie panuje, jeden wielki bajzel i chaos. Ot wycieczki krajoznawcze Hashtagi: #Samosia
  • Gdy chorego zabiera karetka to pacjenta wiezie sie tam gdzie jest miejsce. Jesli nie ma miejsca w Elblągu to chyba oczywiste jest, ze pacjeta wymagajacego np. respiratora nie beda trzymac w holu lub jedynej wolnej karetce przez 10 czy 48 godzin tylko po to zeby lezal w swoim miescie. Albo po to, zeby Janusz z Grażyną mieli blisko, aby podac pizamę i wodę. Na zakazny i tak nie mozna wejsc. Wiem, bo sama wzywałam 3 dni temu karetkę do Mamy i miałam w nosie gdzie ja zawiozą, bo umierala (covid+choroby wspolistniejace). Uprzedzono mnie, ze to zmienia sie w kazdej godzinie i nie wiedza gdzie bedzie łóżko. Monitoruja to na bieżąco. Zastanowcie sie troche zanim cos napiszecie. To nie chaos tylko przepelnienie oddzialow zakaznych skutkuje tym, ze dla elblazanina w danym dniu, o danej porze zabrakło miejsca (pomimo staran personelu medycznego-zaznaczam, bo oni nie chca nic utrudniac, po prostu nie maja wyjscia).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    0
    olahuls(2020-11-20)
  • @olahuls - Niewątpliwie tak jest. Ale qzwa było tyle czasu by się do tego wszystkiego przygotować. To jest żenująca co najmniej sytuacja. Nagle wszystkich zaskoczyło jak drogowcow śnieg zima. Balzel jest i ktoś za to powinien odpowiedziec
  • @olahuls - szkoda ze zabierają zdrowych ludzi z nowego szpitala do covidowego! a w covidowym mowia ze pacjent zdrowy po co przyjechal!
  • Prezydent Elbląga powinien odpowiedzieć za bajzel w elbląskich szpitalach i "przemądra"dyrektorka wojewódzkiego szpitala no i marszałek warmińsko-mazurski
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    sześćdziesiątka z chorobami(2020-11-23)
  • TRZEBA JASNO i GŁOŚNO POWIEDZIEĆ iż walke z pandemią koronawirusa organizuje państwowa służba zdrowai! Premier wydaje polecenia, minister wydaje zarzadzenia, NFZ ustala priorytety za które płaci, a za inne nie. .. .Obecnie obowiązują 4 kolejki do uzyskania pomocy medycznej. Do tego matrix w przepływie informacji powoduje iż system się załamał. Czy myślicie iż żołnierze WOT już 2 godzinnym szkoleniu epidemiologicznym uratuja Nas przed zagładą? Fajnie to wygląda w telewizji, ale jak się oglada przez 8 godzin zmarłego na sąsiednim łóżku to jakie ma się myśli o PISie, Kaczyńskim, ministrach zdrowia, wojewodzie. .. .Nawet proste rachunki w postaci dodawania słupków się panom ministrom nie zgadzają. Sytuacje ratuje maturzysta z Torunia, wykazując błędy w statystykach MZ. Umieramy częściej na choroby niekowidowe, bo nie ma dla Nas miejsca w szpitalach. Pozostaje tajemnicą cel tworzenia hiper szpitali na stadionach, praktycznie pustych. .. .Telewizja o nich trąbi. .i co z tego jak dusisz się i zdychasz, ,na własny rachunek, ,. ..
Reklama