UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Gdy chorego zabiera karetka to pacjenta wiezie sie tam gdzie jest miejsce. Jesli nie ma miejsca w Elblągu to chyba oczywiste jest, ze pacjeta wymagajacego np. respiratora nie beda trzymac w holu lub jedynej wolnej karetce przez 10 czy 48 godzin tylko po to zeby lezal w swoim miescie. Albo po to, zeby Janusz z Grażyną mieli blisko, aby podac pizamę i wodę. Na zakazny i tak nie mozna wejsc. Wiem, bo sama wzywałam 3 dni temu karetkę do Mamy i miałam w nosie gdzie ja zawiozą, bo umierala (covid+choroby wspolistniejace). Uprzedzono mnie, ze to zmienia sie w kazdej godzinie i nie wiedza gdzie bedzie łóżko. Monitoruja to na bieżąco. Zastanowcie sie troche zanim cos napiszecie. To nie chaos tylko przepelnienie oddzialow zakaznych skutkuje tym, ze dla elblazanina w danym dniu, o danej porze zabrakło miejsca (pomimo staran personelu medycznego-zaznaczam, bo oni nie chca nic utrudniac, po prostu nie maja wyjscia).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    olahuls(2020-11-20)
  • @olahuls - Właśnie tak. Ludzie mało rozumieją, dopóki sami nie zetkną się z tą sytuacją. Lepiej im powielać bzdury niż wykonac prosty proces myślowy. Zdrowia życzę!
  • @olahuls - Niestety nie ma Pani racji. Miejsca są, tylko szpitale ich nie wykazują żeby nie mieć zbyt dużo pacjentów, żeby przypadkiem się nie przepracować. Szkoda mi tych ratowników, którzy muszą prowadzić ciągłą walkę z personelem SORu albo izb przyjęć, wciąż słyszą - czemu do nas, nie mamy miejsc, a rzeczywistości łóżka puste. Wożą się z tymi biednymi ludźmi i szukają im miejsca bo góra rozkłada ręce i mówi "radźcie sobie". Żeby ratownicy ZRM musieli policję wzywać, bo nie mogą przekazać pacjenta, to się w głowie nie mieści. .. .Dziś niestety lepiej nie chorować!!!
Reklama