UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A Janusze i Dzesiki, nadal z nochami na wierzchu, albo bez maseczek. Zwróć uwagę - i od razu MAM ASTMĘ. TO SIEDŹ w DOMU!
  • Osioł nr7
  • @Aw63 - Baran nr1.
  • Na logikę skoro maseczki nie chroniły przed niczym przed nadejściem pandemii (opinia fachowca, medyka, ministra)to przed czym chronią Cię teraz ? Ogarnij się zanim zaczniesz powielać mity.
  • Maseczki i częste dokładne mycie rąk chroni i będzie chronić zawsze. Jakim trzeba być, by tego nie rozumieć? Co ty człowieku masz w głowie, co to tam w Twojej czaszce jest. Wstyd do chodzenia w maseczce, masz większy od lęku przed zachorowaniem, czy zarażeniem niewinnych ludzi? W przedszkolu śmiali się z ciebie, odpuść, to było dawno. Każdy (prawie), nosi maseczkę i nikt się nie śmieje z nikogo. Życie jest ważniejsze, co nie?
  • Opinia jednej osoby, nawet jeśli jest ministrem albo profesorem nic nie znaczy. Liczą się świeże dowody naukowe. A te miażdzącą przewagą pokazują, że skuteczne są maseczki i dystans społeczny. Kropka. Można to sobie sprawdzić w internecie zamiast odgrzewać jakieś stare wywiady.
  • Każdy normalny człowiek wie, że maseczka i odstęp daje większe bezpieczeństwo i poczucie bezpieczeństwa. Niestety tylko normalny człowiek to wie, a tych normalnych ludzi jest w Polsce stanowczo za mało. Dlatego strach stać w kolejce, itp.
  • Ale jakie dowody? Co mam sprawdzać w tym Internecie? Szukam i nigdzie nie mogę się doszukać żadnych danych źródłowych na temat takich badań. .. nałożenie nakazu noszenia maseczki i obserwowanie, że w jakimś okresie spadła ilość zakażeń w danym rejonie nie jest badaniem. .. poza bowiem maseczka inne czynniki mogły wpłynąć na zmniejszenie liczby zakażeń. .. inne "badania"to ankiety przeprowadzone wśród osób, które były ogniskiem zakażenia. .. Jeśli to są miarodajne badania naukowe, to myślę, że w tym kraju już chyba wszyscy powinni posiadać tytuł doktora. .. a stare wywiady opierają się na wiedzy, która osoby je udzielające zdobyły podczas studiów oraz własnej praktyki. .. wieloletnie obserwacje pozwoliły stwierdzić to. .. a Ty chcesz powiedzieć, że taki pseudonakowy bełkot może w ciągu kilku dni to obalić?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Cogitans(2020-12-17)
  • @Cogitans - Weź mi udowodnij, że mądry jesteś. Nigdzie w internecie tego nie napisali, czyżby było inaczej?
  • Ale po co ma Ci to udowadniać? Jest jakikolwiek powód, abym musiał to robić? Nie muszę nikomu nic udowadniać, dopóki z mocy prawa nie zostanę o coś oskarzony. .. a zatem jak masz ochotę szukać kogokolwiek, kto będzie Ci cokolwiek udowadniać, to szukaj gdzie indziej. .. bo w moim przypadku "gwiazdki"nie zarobisz. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Cogitans(2020-12-17)
Reklama