UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do tych wszystkich którzy wyzywają ludzi od "idiotów bez maseczki"mam kilka pytań. Skoro tak słuchacie profesorów i nakazów władzy to dlaczego robicie to wybiórczo ??? Czy choć jeden z was, agitatorzy masek, nosi ją zgodnie z zaleceniami ? Co ile minut je zmieniacie na nowe ? Jak utylizujecie potencjalnie zakażone maski (bo przecież mają służyć jako zabezpieczenie dróg oddechowych )? Ja zostałem nauczony tak : "Jak coś robisz to rób to dobrze albo wcale ". Więc nie jestem hipokrytą jak większość z was. Zdaję sobie sprawę że maska noszona w tylnej kieszeni spodni przez tydzień i zakładana tylko do sklepu nie ochroni mnie przed wirusem. Żadnym. Niestety dużo ludzi nosi maskę dłużej niż tydzień. Dotykają palcami. A mimo to podnoszą larum jak ktoś idzie bez maski.
  • @Robb - Paluszek i główka to dobra wymówka - Zaliczasz się do sporej grupy Polaków, "najpierw zrobię, potem może pomyślę". Gratuluje.
  • @Robb - "Zdaję sobie sprawę że maska noszona w tylnej kieszeni spodni przez tydzień i zakładana tylko do sklepu nie ochroni mnie przed wirusem. "- wyciągnięta z ubikacji. .. też
Reklama