UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niestety maseczka na usta i nos to jest dla niektórych głupota, nawet dzisiaj w sklepie musiałam się zdenerwować, bo musiałam zwrócić uwagę osobie która stała za mną, a sklep był duży i pusty żeby zachowała dystans i nie stała nad moją głową. Maseczkę miała ze szmaty pod nosem. Usłyszałam że trzeba się hartować. Ludzie to w tej pandemii to już całkiem pogłupieli. Wiem że Covid -19 to okropna choroba, bo chorował ktoś z moich bliskich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Teresa123(2020-12-01)
  • @Teresa123 - Nie ma RZADNYCH powtarzam RZADNYCH dowodów, że maska pomaga!!! Wszyscy wirusolodzy - Gut, Grześkowski, Simon w marcu mówili, że maska nic nie daje. minister Szumowski mówił to samo. A później nagle maseczka niezbędna. Do tego zobacz jak w Polsce są wprowadzane przepisy. Ja i pewnie Ty musisz być w pracy cały czas w masce jeśli z kimś pracujesz i to niby obowiązuje każdego. Dziś rano włączyłem TV poranny program na żywo i co? Wszyscy bez maseczek. To w końcu obowiązują czy nie? A może obowiązują plebs bo gwiazdy TV się nie zarażają? Drugi przykład- w sejmie obowiązują limity posłów na sali plenarnej tzn. obowiązują wszystkich tylko nie PiS. .. Prezes jak się wypowiada może maseczkę zdjąć a poseł BRAUN już nie. .. Więc po co to wszystko??? Ten rząd od marca nie potrafi prawnie usankcjonować maseczek. Sejm przegłosowuje ustawę, prezydent ją podpisuje a Premier nie ogłasza!!! Kpina z prawa. .. .Ale mandaty dalej wypisują choć ciągle nielegalnie. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    masakra...(2020-12-01)
  • @masakra... - A co ty biuro pogrzebowe masz, że ci na trupach zależy?
Reklama