UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A żeby to powstrzymać wystarczyło tylko, żeby 1,5 roku temu foliarze antymaseczkowcy nosili przez 3 miesiące maski, zamiast wymyślać bzdury o grzybicy płuc, zatruwaniu dwutlenkiem węgla i robakach.
  • Nerwicę natręctw leczymy u psychiatry.
  • @hd - Szkoda, że niedoye. .bania mózgowego szurów antyszczepów nieda się wyleczyć.
  • Widzę ewidentne braki intelektualne. .. .Szkoda że się nie chciałeś uczyć bo mogłeś mieć fajne życie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    Andrzej. Siedlecki(2021-11-30)
  • Genialne, że świat tego nie podłapał. Maseczki zbawieniem ludzkości.
  • Poza tym wszystko w porządku? Czy za dużo MrNA w organizm zaaplikowali? Ty się człowieku słyszysz czy klepiesz bzdety tylko aby klepać. ? Nie uważasz że dociskanie ludzi na szczepienia a z drugiej brak odpowiedzialności prawnej rządu jest co najmniej podejrzane? Podaj przykład istniejącej dopuszczonej w pełni szczepionki gdzie rząd jakikolwiek umywał ręce? Przypomnieć Szwecję świńską grypę i to co owczas mówiła Kopacz? Poszperaj, wywiad jeszcze w sieci lata. .. .Ona dla mnie autorytetem politycznym jest żadnym ale lekarz z niej był bardzo dobry. .. .. Może mniej telewizji a więcej informacji z innych źródeł i samoanalizy. .. .Ale rozumiem, skoro jest się już po strzałach to trzeba tak trzymać. Pewnie też by mi to nie dawało spokoju. Ale na szczęście nie muszę. .. I płakać przed kamerami ledwo stojąc wykręcony w paragraf też stać nie będę musiał.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    10
    Wolny50(2021-11-30)
  • @Wolny50 - Nie napinaj się tak. Więcej toksyn i konserwantów wcinasz w codziennej diecie niż te szczepionki hipotetycznie mogą zdziałać złego. Rząd od wszystkiego umywa ręce. Od 400/500 trupów dziennie. Globalnie wszyscy klaszczą na szczepionkowy cud. A już na pewno nasz rząd umywa ręce od dostępu do leczenia, od prawa do hospitalizacji ciężko i przewlekle chorych. Covid stał się priorytetem służby zdrowia.
  • Morda śmieciu
  • Jest wolność i każdy decyduje o sobie. Nawet Ty! Ale chyba zapomniałeś o tym bo posłusznie wykonujesz rozkazy żeby wrócić do swojej normalności.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    123xyz(2021-11-30)
  • Wyłącz telewizor
  • wystarczyło zamknąć dla ruchu osobowego granice i pilnować żeby nie sypali nic z samolotów
  • @Wolny50 - nawet nie próbuj do Tych ludzi nie trafiają żadne argumenty oni mają swoje prawdy oparte na przekazach z mediów głównego ścieku
  • W Japonii noszą maseczki od wielu lat. W 2012 roku wracałam z zagranicy i napotkałam grupę kilkunastu Japończyków wychodzących z samolotu - wszyscy mieli na twarzach maseczki. Nawet się uśmiechnęłam ze zdziwienia. Dzisiaj nie uśmiecham się widząc ogromny dobowy wzrost zakażeń i lekceważący stosunek ludzi do obostrzeń. Moja córka 2 tygodnie temu przechodziła covid leżała z bardzo wysoką temperaturą(ok. 40'C)przez 2 tygodnie w domu, schudła 5 kg (antyszczepionkowiec!)Czeka Ją rehabilitacja (ma zmiany na płucach i osłabiony wzrok -musiała sobie sprawić okulary. korekcyjne. Nie namawiam nikogo do szczepienia ale chociaż zachowajcie ostrozność. Teraz już wierzy w koronawirusa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    basiarg(2021-12-01)
  • Dzisiaj jest o wiele więcej zakażeń i mało kto nosi maseczki w Galerii, Sklepach, srodkach komunikacji miejskiej tłok bo jeżdżą za rzadko. Nie każdy mieszkaniec ma swój samochód, jest zimno i chcą dotrzeć na miejsce bezpiecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    basiarg(2021-12-01)
  • To nie są głupoty, to co wydychamy to jest coś, czego organizm się pozbywa, gdyż jest to trujące, więc wdychanie tego z powrotem to zatruwanie siebie
Reklama