UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nadal pojawiają się totalnie bzdetne opinie odnośnie zgonów na covid. Jakie znaczenie ma fakt, że ktoś posiadał choroby towarzyszące. Przyczyną zgonu był Covid, a nie choroba towarzysząca i gdyby nie ten zarazek to pacjent mógłby jeszcze żyć. Oczywiście nie wiadomo jak długo, ale by żył. Więc te uwagi o tym, że zgony takich osób nie powinny nas dotyczyć to głupota. Oni umierają na covid. A choroba ta jest i będzie dotyczyła żyjących bez względu na wiek i posiadane inne schorzenia. Według ostatnich danych brytyjska mutacja tego wirusa jest najbardziej groźna dla osób młodych, a szczególnie młodzieży i osób w przedziale wiekowym 40 do 50 lat.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    28
    17
    Uwaga covid !(2021-03-04)
  • @Uwaga covid ! - a u mnie było odwotnie. od lat choruję na miażdżycę, covid przyplątał sie niedawno, więc to on był chorobą towarzyszącą. co więcej nie wykazywał żadnych objawów, więc nawet nie wiedziałem, że mi towarzyszył. teraz nawet zwykła sraczka to powikłanie pocovidowe. Hashtagi: #hahaha
  • @Uwaga covid ! - Zawsze jest jakieś wytłumaczenie, czemu nie udało się uratować pacjenta - bo mial choroby współistniejące. .. Smutne to jest, że lekarze mają w d. .. .tych pacjentów z covidem. Większość czasu lekarz siedzi w swoim gabinecie, a pacjenta widzi przez chwilę. A ciekawe, ile czasu lekarz na OIOMie spędza z pacjentami, jeżeli ma dyżur 24 godziny? Obawiam się, że niewiele. .. a w nocy, jak coś się dzieje, to zanim się obudzi. .. .zanim się ubierze w kombinezony specjalne. .. .to pacjent umiera na "choroby współistniejące". ..
  • @Uwaga covid ! - a słyszałem, że odmiana himalajska dopada korana id. io. tów w pierwszej kolejności i nawet ścierki na twarzach wam nie pomogą
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Mirosław K(2021-03-04)
  • @Uwaga covid ! - Młodzież i osoby w wieku 40 - 50 lat mają się czego bać. .. Jak tu poznać, że mamy do czynienia z odmianą brytyjską. .. ? Czyli bezpieczne są tylko dzieci i starcy. .. humanitarna ta brytyjska odmiana.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GłębokaMyśl(2021-03-05)
  • @Mirosław K - Maseczka namoczona w domestosie działa cuda. ŻADEN WIRUS NIE PRZEJDZIE ! NAWET WIRUS ROZUMU !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    GłębokaMyśl(2021-03-05)
  • @GłębokaMyśl - "Jak tu poznać, że mamy do czynienia z odmianą brytyjską"- To banalnie proste. Jak spotkasz wirusa, to go zapytaj czy Cię widzi. Jeśli odpowie, że tak, wtedy uciekaj, uciekaj co sił w nogach.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    edytowany(2021-03-05)
  • @edytowany - Jak mi odpowie, że widzi GM. .. to nasz ci on, polski, patriotyczny i niegroźny, bo zrozumiał i do tego odpowiedział naszą mową. Jakby bąknął: what, to wtedy należy się liczyć z odmianą brytyjską lub południowoafrykańską. .. ale co zrobić z wirusem wycofanym i milczkiem na dodatek. .. ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GłębokaMyśl(2021-03-05)
  • @GłębokaMyśl - No, ale musisz się zapytać: Virus, can you see me? Wtedy odpowiednio odpowie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    edytowany(2021-03-05)
  • @edytowany - A jak jest głuchy ? A jak jest niemową ? A jak będzie patriotą z Populizmu i Socjotechniki ? To nie jest takie proste. .. GM ma wiele wątpliwości. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    GłębokaMyśl(2021-03-05)
  • @GłębokaMyśl - a, idź. popsułeś mi dzień.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    edytowany(2021-03-05)
Reklama