UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Polacy poczuli wolność. Bez maseczek stanie tuż obok siebie w kolejce, czyli po prostu brak elementarnego myślenia. No i na efekt nie trzeba było czekać. Aby wygrać z wirusem, trzeba dyscypliny i mądrosci w narodzie. Jednego i drugiego Polakom brakuje, nie brakuje za to głupiej dumy, a ta wirusowi nie przeszkadza, a wręcz bardzo pomaga. Dalej piszcie - "ja tej szmaty nie założę nigdy". .. .aż wirus Cię z akcji wykopie.
  • Czy wg ciebie szmata na twarzy w czymkolwiek pomaga?! Serio?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    8
    bezmaseczkowiec(2021-03-04)
  • @bezmaseczkowiec - Tak pomaga. Pomaga głównie w ochronie innych, gdy byś np. Ty był nosicielem. Ogranicza pole kropelek z wirusem na przykład podczas Twojego kichnięcia. Dlatego należy nosić maseczki. A czy maseczka chroni Ciebie, też chroni, ale niewiele jeśli obok kichnie bezmaseczkowiec bez maseczki. Tak to wygląda, serio. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    edytowany(2021-03-04)
  • @edytowany - W strecz, zajobie.
  • @edytowany - A jak jestem już po infekcji i nie stanowię żadnego zagrożenia dla innych to co? Nadal ma to komuś pomagać?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    bezmaseczkowiec(2021-03-05)
  • @bezmaseczkowiec - Ja też jestem po Coronie, a maseczkę (świeżą - czystą)nosze zawsze. Czy to taki wielki problem?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    edytowany(2021-03-05)
  • @bezmaseczkowiec - Pamiętaj też, że nie nosze maseczki bo ten rząd kazał, ja podchodzę do tego obecnego rządu, dokładnie tak, jak on do mnie, czyli udaje, że nie istnieje. Noszę tylko dlatego maseczkę - gdyż po prostu czuję się odpowiedzialny za innych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    edytowany(2021-03-05)
Reklama