UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @babunia - oczywiście możemy się różnić w poglądach, to naturalne. W publicznej dyskusji należy jednak zachować choćby minimalny poziom kultury. Dziś w pierwszym moim poście z premedytacją użyłem słownictwa typowego dla pana Kolińskiego. Czyżbyś była tym zdegustowana, babuniu? Razi cię ten język? Mnie także. Człowiek ten skończył studia, ale nie jest inteligentem, bo nie potrafi się komunikować i zachowywać w sposób ogólnie przyjęty dla tej warstwy społecznej. Mam krańcowo inne niż on poglądy i inne życiowe doświadczenie, zapewne również inne niż ty. Podpowiada mi ono jednak, że szacunek do rozmówcy ma w relacjach międzyludzkich istotne znaczenie - co dajesz, to dostajesz. Ja komentując raczej nie używam argumentów ad personam, a bardziej ad rem - chyba, że mam do czynienia z prostakiem. A kończąc powiem tak: jak oceniasz moją osobę, jest mi doskonale obojętne.
  • @ul - Wyższe wykształcenie nie robi z człowieka inteligentna. Znam wielu ludzi po zawodówkach którzy na głowę biją tych niby wykształconych ludzi nie wspominając tu nawet o kulturze osobistej.
Reklama