UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jest gorzej niż w tamtym roku, kiedy nie było szczepień. Wychodzi na to, że zwiększyły one zakażalność.
  • @777 - Tylko ze rok temu były obostrzenia a teraz nie ma żadnych 🤡
  • @777 - Bo to nie zaszczepieni chorują x 2.A już nie długo jak trafi do szpitala nie zaszczepiony (nie ważne z jakimi objawami)z automatu będzie "odkładany na bok"i nie leczony, by pokazać, że nie szczepienie to zło. Tylko ciekawe jakie te szczepionki wywołają skutki za 5,10,15 lat i czy ktoś się przyzna że to skutki szczepionek robionych na prędce i tylu dawek. Nie jestem antyszczepionkowcem, jak ktoś ma ochotę niech się szczepi. Dla mnie czy ktoś się zaszczepił czy nie nie zmnienia to relacji do takiego człowieka. Wiem, że prędzej czy później zaszczepią wszystkich siłą, oby jak najpóźniej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    8
    Tomasz85(2021-11-20)
  • @Tomasz85 - A daj Ty spokój z tymi szpitalami, nie wyleczą cię, a tylko zarazisz się dodatkowo innymi chorobami np sepsą lub żółtaczką. O tym prawie nikt nie mówi, ale u mnie w rodzinie kilka osób leżało w szpitalu dłużej bo dostało tam "dodatkowe choroby w pakiecie". Jeszcze z wielką łachą wszystko przy tobie robią, jakbyś był złem koniecznym.
  • @Tomasz85 - Nie wiadomo jakie maja skutki ale smierć ma jeden skutek. Tylko Ci niezaszczepionych co teraz umierają nie maja już głosu bo ida do piachu. Hashtagi: #M4tt
  • Ciesz się zatem życiem i zdrowiem króliczku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Andrzej. Siedlecki(2021-11-20)
  • @777 - Nie szczepienia zwiększyły lecz luzackie podejście do problemu. Poza tym rok temu polscy bohaterowie za ryj ciągnięci byli do domów i był przerwany łańcuch transmisji.
  • Nie szczepienie, i zaszczepienie daje taki sam skutek - czyli nie wiadomo jaki. Kolega się zaszczepił i chory - sam mówi, że nie wie jakie były by skutki gdyby się nie zaszczepił. Ja nie zaszczepiony mieszkam z żoną która zachorowała - i ja nadal zdrowy, gdzie virus niby jest strasznie zaraźliwy. Dla tego niech każdy bez żadnych nacisków sam podejmuje decyzję czy chce się szczepić, czy nie. A obostrzenia owszem powinny być i dotyczyć wszystkich, ponieważ jak widać zaszczepieni też chorują i też zarażają, bo szczepienie (wcześniej mówiono o ochronie)tylko łagodzi chorobę i jej skutki.
  • @777 - Dobrze by było, gdyby zaczęto wreszcie publikować informacje, czy osoby, które zmarły lub są w szpitalu, były zmutowane. Można by było oceniać skuteczność mutagenów.
  • @M4tt - Czyli homo-polonicus wciąż nie uczy się na błędach i wciąż potrzebuje być smagany batem?
  • Skąd posiadasz informacje, że to niezaszczepieni zmarli?
  • @777 - Zakażalnosc może i większa, ale zgonów prawie o połowę mniej. Zaczynam zastanawiać się nad szczepieniem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    8
    Niezaszczepiona(2021-11-20)
  • @M4tt - Nie wymyslaj wymowek. Latem 2020 oraz latem 2021 w Wielkiej Brytanii nie bylo obostrzeń a tymczasem w tym roku mieli 10x wiecej zakeżeń niż rok temu w okresie lipiec-sierpien. Inne panstwa natomiast mają obostrzenia o wiele surowsze niż tok temu a mimo to mają ponad 2krotny wzrost zakażeń (porównaj sobie dane dla Niemiec i Austrii ktore są liderami restrykcji).
  • Zarazić się sepsą?? Idź Ty człowieku poczytaj może co to jest sepsa i się nie blaźnij
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    2
    Andrzej79(2021-11-21)
  • @777 - No właśnie. Ponad połowa zaszczepiona a ofiar więcej niż w zeszłym roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Normalny typ(2021-11-21)
  • @Normalny typ - Jakich ofiar ? Ofiar pisu czy cowida ? Chcesz być lepszy w kłamstwach niż holecka? W zeszłym roku pół polski było zamknięte a liczba przypadków podobna. Zgonów było prawie 600 a teraz ok 400.W guglu wystarczy wpisać "covid Poland"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Prawda jest taka(2021-11-21)
  • @777 - Co dają łapkę w dół? Przecież to są fakty
  • @777 - To ze jeden bałwan pisze bzdury mogę zrozumieć. Ale że 50 idiotów daje łapę w górę sprawia że jestem pewien że mieszkam wśród półgłówków albo nawet ćwierć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    System(2021-11-21)
  • @System - Ale z ciebie frustrat. Nie zrob w gacie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Hahahah(2021-11-24)
Reklama