UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A jednak mam racje. Czytajac powyzsze wpisy jest tylko jeden wirus- Demon szybkosci w terenie zabudowanym, Rudy Kaszub z wermahtu. On tylko on jak spiewa poeta. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    9
    Zbyszek1(2021-12-07)
  • @Zbyszek1 - Chyba często do kościoła chodzisz żeś taki nienawiścią przepełniony moher
  • @?.?.? - Zem moher to prawda, do kosciola nie chodze, bo nie uznaje zydowskiej kultury, natomiast nienawidze to prawda bom na wlasne oczy widzial jak komuchy w Trojmiescie strzelaly do niewinnych ludzi I tego im nie zapomne. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Zbyszek 1(2021-12-07)
  • @Zbyszek 1 - Ja nie widziałem jak strzelały ale poszukałem w Google i znalazłem kilku prokuratorów którzy skazywali za komuny opozycjonistów a teraz siedzą w pis. To jak to z tobą jest ? Kochasz pis to być może i członkiem pzpr też byłeś? Po której ty stronie stałeś jak strzelali dziadek???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Taka sytuacja(2021-12-07)
  • @Taka sytuacja - Biedaku, zeby cos sie dowiedziec to musisz szukac w Google, jak ja CI wspolczuje, ale sie z Wami porobilo, dzieciaku co Ty wiesz. Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    Zbyszek1(2021-12-07)
Reklama