UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • jestem w szoku iliu baranow poddaje sie dobrowolnie experymentowi medycznemu i nie pobieraja za to ani grosza. to juz kroliki za udzial w experymentach dostaja chociaz za to jedzenie. a tu co chwila mowi sie o NOPach i dziwnych zapaleniach miesnia sercowego skutkujacego zgonem u mlodych sportowcow ale mimo to jest rzesza oszolomow ochoczo idacych po kolejna dawke ktora jak wiemy nie eliminuje transmisji wirusa ani nie zapobiega ciezkiemu przebiegowi choroby wiec w jakim celu sa te szczepienia? Wiekszosc baranow miala pretensje do niemcow za adolfa ktory wprowadzal faszyzm w europie ale jak w tym roku faszyzm ponownie zostal wprowadzony do europy to juz siedza cicho. biada wam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    21
    koko(2021-12-30)
  • @koko - Mam nadzieję, że odpowiesz za podłe sianie nieprawdy. Jesteś tak jak ten obecny rząd współodpowiedzialny za masową śmierć ludzi. To nie są żarty.
  • @koko - Zmarli na covid to też barany ? Coś Ci się w główce pomieszało a na temat historii też wiedzę masz na poziomie zerowym. Może Ci się to wydawać niewiarygodnym ale Adolf miał poparcie narodu kiedy wprowadzał faszyzm. W Europie nigdy go nie wprowadził bo, uwaga skup się przegrał II wojnę światową.
  • Zmarli na wpisany. Właśnie mam przykład w rodzinie. Po 80-ce główna c19 plus choroby współistniejące. Zabierają człowieka ze śpiączką cukrzycowa, ratują ze śpiączki, a umiera na c19.Jak to jest ja się pytam ? Wynik testu zostawiają na stole w mieszkaniu. Czyli raczej nie groźny skoro może sobie od tak zostawić. Do końca nie wiem, czy test był przeprowadzony, czy poprostu gotowa pozytywna płytka wyciągnięta. W karetce już ratownicy oporządzali pacjenta bez maski. A ogólnie wszędzie c19 a dziś tłumy a Zakopcu się świetnie bawią.
Reklama