UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • przestańcie pisać tą propagandę straszyć ludzi był ktoś z was w szpitalu na Żeromskiego wewnątrz ???? bo pewnie nie !! a szpital jest pusty dosłownie a zapewnienia osób z działu prasowego szpitala miejskiego można sobie wsadzić w kalosze obok słomy statystyki są zawyżone przez wadliwe testy a skoro to taka niebezpieczna choroba wręcz śmiertelna to przy dziennej ilości zachorowań to już pół polski by było hospitalizowane nie wspomnę o tych trupach na ulicy może i jest jakiś tam wirus nie będę tego negował ale jak dla mnie to porostu zwykła grypa z której rządy zrobiły ogólnoświatowy cyrk gdy za naszymi plecami i naszej wiedzy jesteśmy okradani z tego co dla nas jest najcenniejsze "Wolności"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    32
    pracownik służby zdrowia(2020-11-18)
  • @pracownik służby zdrowia - Co Ty człowieku piszesz. .. .Pusty szpital. .. .I jeszcze podpisujesz się jako pracownik służby zdrowia. Nie masz pojęcia a piszesz głupoty
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    25
    7
    Carla(2020-11-18)
  • @Carla - Szpitale covidowe puste! To fakt, idź i sprawdź.
  • @pracownik służby zdrowia - Takie głupoty wypisujesz, akurat leżę na Żeromskiego, po tygodniu dopiero mogłam wstać bez tlenu, jestem pielęgniarką, przykro czytać takie bzdury ludzi którzy nie mają pojęcia jak covid pustoszeje organizm
  • dezinformacja PIS ma się doskonale.
  • Leżysz to zdrowia życzymy. Jednak większość osób przechodzi to łagodnie. W szpitalach nie leży 10-20% osób zakażonych bo już dawno pękło by to w szwach. Gdzie nie zasłyszę z pierwszej ręki ludzie w średnim wieku 35-45 bez żadnej paniki. Lekka gorączka, ból pleców, zanik smaku. Drugi test ujemny po kilku dniach i po sprawie.
  • @pracownik służby zdrowia - ty pracownik nie ma w Polsce służby zdrowia! Służbę możesz mieć w domu
  • Pewnie ze nie ma służby zdrowia. W Polsce są szpitalni mordercy opłacani przez rząd.
  • przecierz tam z zewnatrz nie wejdziesz a piszesz tak jakby byl to jakis park po ktorym sie spaceruje tam i z powrotem
  • Pusto, ciemno, żadnych aut, cisza, nikogo nie przyjmują, telefonów nikt nie odbiera - w szpitalach covidowych nic się nie dzieje. OK może jedna pielęgniarka z nudów podłączyła się pod respirator i tyle.
  • Tyle ze ty moze i masz covida a wczesniej ludzie to nie lezeli w szpitalu na zapalenia pluc itp? teraz to im by covid napisali. Hashtagi: #invest
  • Ale ja nie muszę chodzić i sprawdzać. Widzę na codzień
  • Dokładnie tak jak Pani mówi. Piszą głupoty nie mając pojęcia żadnego. Dużo zdrowia i oby Pani stanęła na nogi i żeby wirus nie zrobił spustoszenia
  • @pracownik służby zdrowia - Chcesz oddam Ci covida zobaczysz jak fajnie można się czuć od 21 dni
  • @pracownik służby zdrowia - Po pierwsze nie jesteś pracownikiem szpitala, bo nie używałbyś słowa''służba zdrowia ''bo nie ma służby zdrowia tylko ochrona zdrowia!!! Po drugie oddziały covidiowe są przepełniony a ty gamoniu tego nie wiesz bo tam wejdziesz!!! Jest zakaz odwiedzin w szpitalu, spytaj rodzin ludzi, którzy tam leżą. Życzę personelowi pielęgniarskiemu dużo zdrowia, by opiekować się nami. To ciężka praca, w kombinezonie zmieniać pampersy, łączyć kroplówki przez kilka godzin, widziałam pot na ich twarzy i zaparowane okulary.
Reklama