UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ile razy można pisać artykuły beznadziekne wirus istnieje tylko u cykorow
  • A ja proponuje zeby Ci co ignorują covid zgłosili sie na ochotnika do zarażenia się i potem opowiedzieli nam jak przez to przeszli.
  • Ja z kolei proponuje, żeby Ci którzy każą nosić wszystkim maseczki zgłosili się na ochotnika celem przetestowania skuteczności ochrony przez maseczkę. .. .test polegać ma na obcowaniu przez jakiś czas w maseczce z osobą założoną (również w maseczce). .. po tym poddanie się testowi na obecność wirusa. .. to zweryfikuje skuteczność przeciwdziałania masek rozprzestrzenianiu się wirusa. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    7
    Cogitans(2020-08-16)
  • @Cogitans - A co Ci te maseczki przeszkadzają? Uważam, że w większości przypadków ludzie powinni je nosić cały czas zważywszy na ich „chuch” z jamy ustnej!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    Hasztag(2020-08-17)
  • @Cogitans - Idź do pierwszego lepszego szpitala na oddział zakaźny i zapytaj personel "po co im te maseczki". Albo zastanów się dlaczego chirurdzy na sali operacyjnej zawsze noszą maseczki. Pewnie dlatego, że super wyglądają? Hashtagi: #koronawirus, #maseczki
  • Chory, ja jestem chory na covid-19 jak uważasz, że go niema to z wielką chęcią z tobą poprzebywam podam ci rękę i napije się w jednej szklanki ja pije 1 wszy ty pomnie
Reklama