UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W Elblągu nie ma możliwości zaszczepienia się ani Pfizerem ani Moderną. Pytanie dlaczego ? W Olsztynie, Pasłęku, Gdańsku i innych miastach jest to możliwe, a Elbląg jak zwykle dostaje ś..wo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    14
    Radek36(2021-05-05)
  • @Radek36 - Głupoty opowiadasz. Wczoraj trafiłem pfaizera na 11 mają
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    4
    Ferdek.Schichau(2021-05-05)
  • @Radek36 - Łot durny. Kto mondry ten jedzie do Gdańska na pfajzera. Kto durny ten beczy ze elblag ma astry zenecki.
  • @Ferdek.Schichau - Pfizer, moderna, astra, j&j, sputnik co to ma za znaczenie czym się zaszczepisz? Każdy ma jakieś skutki uboczne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Covid non stop(2021-05-05)
  • @Radek36 - Słabo szukasz, dziś zapisałem się na 19 maja na Pfizera.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Czytelnik21(2021-05-05)
  • @Radek36 - Jest dostępna moderna właśnie na grunwaldzkiej przez internetowe konto pacjenta można się na nią zarejestrować
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Moderna(2021-05-05)
  • @Ferdek.Schichau - Jak głupoty? Skoro od końca kwietnia przez 3 dni z rzędu szukałem terminów w Elblągu na cały maj i nie znalazłem ani 1go możliwego terminu? Tak jak by te szczepionki nie były w ogóle w Elblągu dostępne. W całym województwie było mnóstwo terminów maj w różnych miastach i miejscowościach !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Radek36(2021-05-06)
  • @Radek36 - Mi się jakoś udało zarejestrować na szczepienie Pfizerem na 19 maja, a dodam że jestem osobą przed 40 r. ż. Rejestrowałam się przez infolinię. Podobnie jak moi rodzice, a także spora grupa znajomych. Nie rozumiem tego biadolenia. .
Reklama