UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oczywiście, że tak dużej liczbie zgonów i zachorowań na Covid 19 winni są ludzie, ci wszyscy, którzy nie stosują się do obowiązujących nakazów i obostrzeń. To uwidacznia się właśnie w ostatnim czasie, gdzie olbrzymie niezadowolenie wzbudzają decyzje ograniczeń. Nagle Polacy płaczą, że nie mogą jechać w góry, na narty, podróżować, bawić się w klubach, zabijać nadmiar czasu przy kawie w kawiarniach. A jeszcze teraz nie mogą świętować Nowego Roku. Oto zgroza, co za zło. A przecież ta zabawa ma wymiar jakby była na cmentarzu, na grobach blisko trzydziestu tysięcy zmarłych Polaków na Covid. Oczywiście winę za to ponosi w równie wielkim wymiarze obecny Rząd, bo nie potrafi skutecznie walczyć z pandemią. Jest najsłabszym ogniwem w tej wojnie. Pytam się dlaczego nie ma egzekwowania obostrzeń i surowego, zgodnego z nakazami karania. Oto dopuszcza się, do tego, że publiczna TV organizuje koncert radości. Także ludkowie w tym nowym roku jeśli tego nie zmienimy będziemy nadal umierać na Covid.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    5
    To ja wasz wróg.(2020-12-30)
  • @To ja wasz wróg. - A czemu nie zadasz sobie pytania, dlaczego nie lecza nas amantadyną, . .. .. skoro jest lekarstwo które powoduje zatrzymanie rozwoju choroby covid. Dlaczego zablokowali dostępnosc leku vigeryt. ? Czy zakazy nas wyleczą, . .. .. ?ludzie juz dostaja pier.. od siedzenia w domach, w ciaglej obawie przed chorobą. Mlodzież i dzieci uwiazane w domach, przed komputerem i smartfonem. .. .. czy te zakazy naprawde zatrzymaja pandemie, . .. .. nas trzeba leczyć, bo jest lekarstwo.
  • @To ja wasz wróg. - Człowieku o czym Ty piszesz????? Wirus był co roku i co roku ludzie chorowali. Teraz straszą trzecią falą bo oczywista oczywistość jest taka, że zawsze na przełomie lutego i marca(przesilenie wiosenne)ludzie więcej chorują. Więc łatwo przewidzieć trzecią falę. Mam, dla ciebie radę- wyłącz telewizor, pojedź do lasu i pooddychaj świeżym powietrzem. Bardziej Ci to pomoże niż cudowna szczepionka.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    tak myślę(2020-12-31)
Reklama