UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W większości to zwykła grypa po małowiarygodnym teście wynik oczywiście dodatni na covid nie podają żadnych ognisk
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    45
    lekar(2020-11-27)
  • @lekar - Miałem tą Twoją niby zwykłą grypę i nie życzę jej Tobie.
  • Widzisz miałeś wyleczyłeś i jest po chorobie. A 12 tyś dodatkowych ofiar nie miało szans dostać się do lekarza. .. .Co powiesz ich rodzinom? oczywiście z COVID również umierają i to prawda, ale lekarstwo nie może być gorsze od choroby!. Nie neguję wirusa i tego, że może zabić. Ale idąc tym tokiem rozumowania należałoby zakazać jazdy samochodem, zakazać pływania w morzach i jeziorach i jeszcze wiele innych zakazów można by wymyśleć
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    19
    tak myślę(2020-11-27)
  • @tak myślę - Nie przesadzaj. Dziś miałem telefon ze szpitala w sprawie planowanej operacji. Czyli operacje są robione.
  • @W1T1 - Chyba po znajomości, mój mąż ma planowaną operacje odwołają. ..
  • @tak myślę - Zapraszam do siebie. Porozmawiamy, wypijemy sobie kawkę, zjemy ciasteczko, podamy sobie ręce i po kilkunadtu dniach porozmawiamy cxy to taki zwykly wirus.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    zarazony(2020-11-28)
  • @zarazony - Chętnie skorzystam. .. ciasto mam przynieść? Jest jakieś, które lubisz szczególnie? Upiekę. .. możemy sobie porozmawiać o wirusie. .. .tylko nie donieś na mnie do sanepid, bo nie chce siedzieć w areszcie kilkanaście dni. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Cogitans(2020-11-28)
Reklama