UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem po przebytej bezobjawowo chorobie i po dwóch szczepieniach. Dla bezpieczeństwa swojego i bliskich stosuję maseczkę wewnątrz i na zewnątrz bez wyjątku nawet w domu i piwnicy, do której schodzę jak tylko rząd informuje, że wprowadza lockdown. Żyję w reżimie sanitarnym i dystansie społecznym. Raz w tygodniu poddaję się profilaktycznie kwarantannie i autoizolacji. Uważam, że powietrze jest skażone. Dezynfekuję wszystkie pomieszczenia, wygotowuję ubrania oraz wykonuję test na obecność koronawirusa. Dezynfekuję i trzymam w kwarantannie zakupy. Noszę wyjałowione gumowe rękawiczki. Jak widzę nieodpowiedzialnych ludzi bez maseczek to dzwonię na policję prosząc o pilną interwencję w związku z zagrożeniem epidemicznym. Jak widzę karetkę z zespołem wymazowym to wychodzę na balkon żeby klaskać po czym zamawiam dla nich pizzę, żeby podziękować im za heroiczną walkę z epidemią. Moja postawa jest godna naśladowania. Liczę na wysoki scoring oraz profity i benefity w systemie oceny obywateli i zaufania społecznego. Chciałbym być na stałe sygnalistą i denuncjować osoby nieprzestrzegające reżimu sanitarnego i uchylające się od szczepień. Mogę brać udział w łapankach i obywatelskich zatrzymaniach takich niebezpiecznych osób. Będę się szczepił co rok, co kwartał czy co miesiąc, żeby mieć zawsze ważny paszport i certyfikat szczepionkowy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    11
    uwaga(2021-04-26)
  • @uwaga - Śmieszna ironia to jest na jeden raz. Kopiuj / wklej już robi się żenujące.
  • @uwaga - Ty idioto następny. Jak chcesz dam ci swoją porcję szczepionki tylko się zamknij
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    Obywatel(2021-04-26)
  • @uwaga - Nie każden BOHATER nosi pelerynę:))))))
Reklama