UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • wchodzi przepis, że osobe bez maski każdy, ale to dosłownie każdy będzie miał prawo kopnąc w d. .. , czyli taka osoba może chodzić sobie bez maski, ale musi miec twardy tyłek skoro ma miętki mózg
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    19
    sdafds(2020-10-21)
  • @sdafds - W masce się zasapiesz i padniesz zanim kopniesz.
  • @sdafds - Jeszcze nie wchodzi. .. dopiero jest początek procedowania. .. przepis nie nakazuje nosić maski na otwartej przestrzeni. .. tylko w zamkniętej. .. czytałeś ten projekt? Czy w tv Ci zrobili streszczenie? Proponuję przeczytać i potem się dopiero wypowiadać. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    3
    Cogitans(2020-10-21)
  • @Cogitans - Początek totalitaryzmu. ..
  • Początek? To już jest totalitaryzm pełna gęba. .. na całym świecie. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    6
    Cogitans(2020-10-21)
  • @Cogitans - I ludzie tego chcą. To jest przerażające.
  • Bo się ludzie przekazali. .. natłok medialny zrobił im wodę z mózgu. .. do tego jeszcze dochodzi lenistwo intelektualne. .. po co mam myśleć? Oni zrobią to za mnie. .. i tak jest, jak jest. .. mała garstka osób, które myślą nie jest w stanie się przebić. .. i wszystko działa zgodnie z zasadą równania w dół. .. i niestety teraz chyba będzie tak samo. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Cogitans(2020-10-21)
  • @Cogitans - pisze jasno w parku lesie nie musisz wszędzie indziej tak
  • @Cogitans - i wreście spadaj stąd i weż się do roboty a nie cały dzień twoje idiotyczne kłamliwe wpisy
  • @Cogitans pisze prawdę. Prawda was tak boli?
  • palec mu trzymasz w du. .. .to trzymaj nic tu prawdziwego nie widzę może sam na kwarantannie siedzi i wsadza nos gdzie go nie proszą
  • kiedyś ujrzysz prawdę
  • Jeśli już, to jest napisane. .. tak się mówi w języku polski. .. .to pierwsza sprawa. .. druga kwestia, to druk 684 lub 683.. .czytałeś? Ja tak. .. i nie doczytałem, żeby było tam napisane, że wszędzie. .. jedynie w przestrzeniach zamkniętych. .. Jeśli ktoś tu kłamie, to nie ja. .. tym bardziej, że druki te są dostępne publicznie na stronie parlamentu RP. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Cogitans(2020-10-21)
  • Boli, że ktoś pisze prawdę i ma trochę więcej wiedzy?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    Cogitans(2020-10-21)
  • @Cogitans - Jak ktoś wszędzie pisze, że prawdę pisze - to najczęściej. .. kłamie, to znasz?
  • A mechanizm projekcji znasz? Poczytaj, to może dojdzie do Ciebie, dlaczego niektórzy innym ciągle coś zarzucają. .. .stwierdzenie, że napisałem prawdę jest do sprawdzenia. .. a maksymy ludowe czasem są weryfikowalne a czasem. .. .można je włożyć między bajki. .. Jeśli masz ochotę przekonać się co do mojej prawdomownosci, to zapraszam do lektury druku nr 683 lub 684.. .może to ułatwi Ci ocenę drugiego człowieka. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    4
    Cogitans(2020-10-21)
  • @Cogitans - Napisałeś o sobie :"@Cogitans pisze prawdę. Prawda was tak boli?"Masz jakieś problemy? Coś nie styka?
  • Jak nie styka. .. .to u Ciebie. .. bo cytat nie jest moim wpisem. .. .nawet po podpisie to widać. .. .a nie mam w zwyczaju nie podpisywać się pod swoimi słowami. .. .proponuję, żebyś zakończył Swoją obecność tutaj, skoro nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem. .. dalsza polemika już nie wnosi nic merytorycznego. .. . Gdyby przyszlo Ci na myśl wyzywanie mnie, to zastanów się najpierw o kim świadczy taka postawa. .. .?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    Cogitans(2020-10-21)
  • @Cogitans - pi ip to widać
Reklama