UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Powód wzrostu liczby zakażeń? Lenistwo. Ludzie wiedza doskonale, że te testy są pozytywne dla każdego kto tam pojedzie i jadą. .. L4 płatne w 100%, wolne 10 dni. Siedzą i chleją po domach do nieprzytomności. Tak to wyglada w rzeczywistości.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    41
    Pytajcie, a ja Wam powiem.(2021-03-18)
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - To, że w twoim domu tak jest, to nie znaczy że wszędzie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Zennon.(2021-03-18)
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - 80% to po pierwsze, nie każdy badany ma wynik pozytywny to po drugie. Ci, których znam a byli na kwarantannie nie są leniami i nie chlali w tym czasie - to po trzecie. ..
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - Sam sobie idź na takie L4.Niestety płatne jest nie 100 % A 80% I do tego nie liczy się weekendów. Tak ze zapraszam na Covidowe L4.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Chętny do pracy(2021-03-18)
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - A ty taki głupi od urodzenia jesteś, czy to wynik urazu głowy? Jakie 100%
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - Mylisz się gościu troszecze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Titulec(2021-03-18)
  • @Qwer - On od urazu głowy a ty od chlania do upadłego?
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - Powód wzrostu liczby zakażeń?? Rekordowe ilości wykonanych testów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    okoniowaty(2021-03-18)
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - A skad Ty takie wnioski wyciagnales ? Z autopsji??? Ja przeszlam covid. Z rodziny mojej osoba miala podobne objawy dostala skierowanie na badanie. Wynik negatywny. Wiec brednie piszesz ze kazdy kto tam jedzie ma wynik pozytywny. Po drugie glownie zarazamy sie od domownikow ktorzy przywlekli z pracy np. Ja nosilam maseczke, zalozona prawidlowo w sklepach, na dworzu i zarazilam od domownika ktory przyniosl od brata i poszlo lawinowo w strone jego rodziny. Po drugie dla mnie jest glupota nosic maseczki na dworzu. Tylko w sklepach rozumiem ten sens. Poza tym gdzie placa 100 procent na zwolnieniu? Bo ja mialam 80% chyba tylko mundurowka tak ma.
  • @Pytajcie, a ja Wam powiem. - A moja żona miała covid (test pozytywny), więc pojechałem i ja na testy gdyż źle się czułem - wynik negatywny.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    okoniowaty(2021-03-19)
Reklama