UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zawdzięczam 1 rzecz pandemii. .. .To dzięki niej zrozumiałam że dosłownie każde jedne słowo w mediach jest KŁAMSTWEM lub obrzydliwą manipulacją. Dopiero to co się wyprawia od marca w TVP, TVN, Polsacie otworzyło mi oczy bo wcześniej przyznaję że właczałam chętnie newsy i nawet nie przychodziło mi do głowy by kwestionować tam zawarte informacje (czytałam i brałam je za pewnik bez "zbednego filozofowania"). Ale teraz mam coś takiego, że te ich wszystkie statystyki, wypowiedzi zapraszanych do studia "autorytetów", wieczorne wiadomości - to wszystko zaczęłam oglądać jak jakieś abstrakcyjne wyreżyserowane obrazki, jedna wielka ustawka jak w serialach typu "Ukryta prawda"tylko może speakerzy są profesjonalniej ubrani. Do tego stopnia straciłam zaufanie że choćby teraz coś naprawdę prawdziwego pokazali to ja doszukuję się na dzień dobry w każdej serwowanej informacji drugiego dna, obłudy, ukrytych motywacji itp i choćby nie wiem ilu "ekspertów na ekranie"przekonywało to nie wierze im w ANI JEDNO SŁOWO. Ma to swoje minusy bo niestety pozostaje człowiekowi czerpać światopogląd tylko z rozmów i obserwacji najbliższego otoczenia z tzw "REALA". Czyli gotowa uwierzyć jestem tylko w te statystyki i fakty, które własnymi oczami, zmysłami, doświadczeniem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    54
    7
    Ona34(2021-01-20)
  • @Ona34 - Lepiej późno niż wcale. Pozdrawiam serdecznie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Rekinex(2021-01-20)
  • @Ona34 - Ja już od dawna oglądałem Wydarzenia (polsat), fakty (tvn), wiadomości (tvp)czasem informacje na trwam i tv republice - istne kongo bongo - jedna informacja interpretowana na 10 sposobów. Zacząłem tak oglądać (rozumieć, że media manipulują faktami), po wypadku jaki miałem w 2009 i dowiedziałem się z Portel - jak to niby było. Czytając art. i komentarze pod nim zastanawiałem się czy to art. o wypadku w którym brałem udział, jedyne co to potwierdzało to zdj. data i przybliżone miejsce wypadku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tomasz85(2021-01-20)
  • @Ona34 - aaa. .. zapomniałem dodać, że od rzekomej drugiej fali pandemii nie oglądam, żadnych informacji.
  • @Ona34 - Bardzo mi sie podoba informacja podana tu przez kogos, ze jest i zostal odkryty najskuteczniejszy lek na Covid-a 19 I to wymyslony oczywiscie przez POLAKA (pelny szacun), ze jest nim czerwony przycisk w twoim pilocie!!!. , - ludzie nawet nie macie pojecia jaki to komfort dla naszego umyslu, teraz wiem, ze zyje. .. ida nowe czasy- dziennikarstwo konczy juz obcinanie galezi na ktorej siedzi. .was juz nie da sie sluchac!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Tv wyrzuc przez okno(2021-01-20)
  • @Tv wyrzuc przez okno - BRAWO JAK MIŁO POSŁUCHAĆ MĄDREJ OSOBY! Sama racja i też od dziś bojkotuje te pudło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    dokładnie(2021-01-20)
  • @dokładnie - Dziekuje I pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Tv wyrzuc przez okno(2021-01-20)
  • @Ona34 - A ja z Covida najlepiej lubie dziewietnastki(19 -tki). .. .a jak!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    A jak...(2021-01-20)
Reklama