UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja się pytam ile osób zmarło na zawał serca, raka, choroby wieńcowe, udar, wylew i inne choroby, proszę o taką statystykę co dziennie a nie tylko covidozy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    63
    19
    Darek153(2021-12-04)
  • @Darek153 - Choroby współistniejące to wlasnie to co wymieniłeś. Ludzie umierają na inne choroby typu cukrzyca, otyłość, a przy okazji są zarażeni wirusem który wywołuje ból gardła i gorączkę i mówi się, ze umarły osoby zarażone tym wirusem ale nie podają na co umarli, a skoro byli chorzy na coś innego jeszcze to zapewne ta choroba ich wykończyła. Takie straszenie ludzi niepotrzebne uważam. Niech podają liczbę ludzi którzy byli zdrowi i zachorowali na COVID i to ich zabiło. Ale wtedy nie byłoby codziennie artykułu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    53
    18
    Artystka(2021-12-04)
  • @Artystka - W punkt!
  • @Darek153 - Ale to skutki leczy się najpierw zarazę a potem resztę zawałem się nie zarazisz nieswiadomiaku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    12
    Miketek22(2021-12-04)
  • @Artystka - Takie są wytyczne WHO, jeżeli zginiesz w wypadku drogowym ale z badania wyjdzie że byłeś zarażony to przyczyną śmierci jest COVID. To jest metoda nabijania statystyki. A śmiertelność jest na poziomie klasycznej grypy, którą znamy od lat, ale nikt koło tego szopki nie robił. Jak nie wiadomo o co chodzi to. .. Jeżeli komuś pomaga to na głowę to niech się szczepi.
  • Taka jest prawda
  • @Darek153 - Zapewne wszystkie osoby zmarłe miały coś z wymienionych, ale wpisali Covid, żeby napędzić ludziom stracha i nabijać kasę producentom mutagenów. A ja się pytam, a co jeśli to Covid był chorobą współistniejącą?
  • @Darek153 - Ale ja chem statystyk ile osób zmarło na zawał serca, raka, choroby wieńcowe, udar, wylew i inne choroby, bez dopisanej covidozy. Bo z dopisaną to mnie nie interesuje. Bo wiem, że to wszystko fałszują.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    Darek153(2021-12-04)
  • @Darek153 - Tylko, że z tymi chorobami można żyć jeszcze wiele lat, z wirusem jak się okazuje już nie :)Dla mnie to wszyscy nie zaszczepieni mogą umrzeć, mniej głupoty pozostanie na ziemi a ludzi będą szczęśliwsi :)Kiedyś współczułem ludziom, że umierają ale po takich wypowiedziach już nie.
  • Co powiesz np. o Irlandii, poziom wyszczepienia 91%, dziś umierają tam ludzie chorzy na COVID (wcześniej szczepieni), szczepionka nie pomogła.
  • Bardzo ciekawe, powiedz to pacjentom podłączonym pod te niewyrabiające się instalacje tlenowe, że nic im nie jest, wcale nie mają duszności, tylko szopkę odstawiają. Brawa, brawa za przebiegłość i odkrycie ukrytych prawd rzadzących światem!
  • @Darek153 - A po co ci taka wiedza? Informacje o "covidozie"mają za zadanie zmobilizować do szczepień niezdecydowanych lub "nastraszonych"przez foliarzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Elblong123(2021-12-06)
Reklama