UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Żadnych obowiązkowych szczepień kto chce nie się kłuje a kto nie chce ma racje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    50
    25
    Covid srowid(2021-12-04)
  • @Covid srowid - Tylko nie szczepieni niech nie dzwonia po karetke jak sie im duszno zrobi. Hashtagi: #Pt
  • A ty nie komentuj jak sie podpisac nie umiesz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Normalny facet(2021-12-04)
  • @Normalny facet - Mam na imię jacek i powiem jeszcze ze się nigdy nie zaszczepię i obiecuje ze na karetkę nie zadzwonię jak zrobi mi się duszno bo jak mnie zabiorą do szpitala to pewne jest ze nigdy z niego nie wyjdę poprostu umrę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    3
    Jacek.(2021-12-04)
  • Dlaczego mam nie dzwonić? To wy, którzy walczyliście z maskami, powinniście mieć zakaz leczenia się, bo to tylko i wyłącznie wasza wina, że ta pandemia nadal trwa. Nie dość, że przez was zachoruję, to jeszcze zakażesz mi leczenia?
  • To palacze papierosów, niech umierają w domach na raka tchawicy, płuc. Ofiary wypadków które doprowadziły do wypadku po przez nie stosowanie się do przepisów ruchu drogowego niech umierają w miejscu wypadku bez pomocy medycznej. A gdy rząd ustali opłatę za otwieranie oczów codziennie rano - płać, bo taki Ci każą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    7
    Tyle w temacie(2021-12-04)
  • Ty, spoko, to napisz do ZUS u żeby składki oddali i przestali pobierać bieżące. Luzik. Wtedy będziesz miał co chcesz. Ja tam mogę płacić za leczenie ale najpierw czekam na przelew z ZUS. Piszesz się?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Wolny50(2021-12-05)
  • i. Tak samao płacą na utrzymanie lekarzy, Kij am dwa końce . Hashtagi: #cis
Reklama