UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Covid? Co to jest?Kto Go widzial?Garbusiarz cyklista
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    47
    Zbyszek1(2021-04-02)
  • @Zbyszek1 - zapraszam do szpitala na wolontariat to zobaczysz
  • A dlaczego na wolontariat? ??Może za takie pieniądze jak Wy zarabianie chętnych by nie brakowało! !!!!!
  • @Zbyszek1 - Nie życzę Ci byś się dowiedział albo ktoś z Twoich bliskich. A już jeśli to chociaż byś miał szansę posłuchać co to jest. ..
  • Ja jestem chętny leczyć covid za pieniądze które zarabiają w szpitalu. Mają dodatki już nie powiem ile i jeszcze marudza
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    4
    Chętny do leczenia covid(2021-04-02)
  • Chryste! Nie lykaj wszystkiego jak pelikan. Z moich znajomych covid doslownie udusil:Waldka Pudziana z Chrobrego, Jurka elektryka z Kos Gdynskic, Gawora z Nadz Budowl. Kazika drugiego elektryka z Gwiezdnej, mojego mechanika of garbusa tak zalatwil, ze trudno mu wejsc na 1 Pietro, pisze po prostu z drwina do tych co nie wierza ze covid istnieje- zreszta Sam juz jestem dwukrotnie zaszczepiony fizerem na co mam kwit. Pozdro Garbusiarz cyklista lat 74
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Zbyszek1(2021-04-02)
  • @Zbyszek1 - Nie neguję koronawirusa, ale bez przesady. Jeden zachoruje gorzej inny go przejdzie jak przeziębienie. Znam paru 60- 79 Latków, którzy przeszli covid jak przeziębienie ogólnie są zdrowi bez jakiś chorób, a i takich co zmarli (choroby współistniejące). Tak samo z innymi chorobami jeden ma operacyjnego raka, zrobią operacje i żyje nadal inny nie, mają też nowotwory nie operacyjne i co oni mają powiedzieć (branie chemii przedłuży życie o jakieś 1,5 roku u mnie w rodzinie tak było), więc uważam że po co ta paranoja??? Mamy zamknąć się w domu i płakać, bo jest covid ????? To tak samo wsiadasz do auta i co może grozić Ci wypadek a i tak ludzie jeżdżą. Jedynie co zrobić to aby służba zdrowia była wydolna do walki z covid a u nas w Polsce to lipa jest.
  • @Chętny do leczenia covid - Więc zapraszam do działu rekrutacji, profesjonaliści maja dużo ofert zarobkowania. To jest proste wystarczy wziąć prawo wykonywania zawodu w ręce, wyjść z domu i zacząć ratować życie pacjentów.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    dobry samarytanin(2021-04-03)
  • Widzisz wolontariat polega na pomocy osobom z pewnymi kwalifikacjami *wykształceniem, jeśli posiadasz te kwalifikacje to z miłą chęcią dyrektor szpitala Ciebie zatrudni, gwarantuję
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    wieśniak(2021-04-03)
  • @Wsrs - Jak ci umrze ktoś z bliskiej rodziny inaczej spojrzysz na twoją niby grypkę. Moja córka lat 21 w tamtym roku miała covida i cudem przeżyła. Jest zdrowa silna, honorowo krew oddaje, a wyniki krwi jak robiła to panie przychodni pytały co ona je, że ma tak rewelacyjne parametry. Jesteś taki mocny tylko teraz, ja ciebie zabiorą do szpitala to napiszesz inaczej, zapewniam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    wieśniak(2021-04-03)
Reklama