UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Na wszystkich portalach internetowych uaktywnili się antykoronawirusowcy, którzy sieją zamęt i głupotę. Wymyślają tak niestworzone rzeczy, które ich zdaniem mają podważyć opinie wirusologów i innych specjalistów. A tymczasem odejmując liczbę zakaźonych na Śląsku od ogólnej wynoszącej za ostatnią dobę 680 przypadków wynika, że w pozostałych województwach było 458 zachorowań. A jeszcze jakby badać wszystkich powracających z Wybrzeża, Mazur, Tatr i innych naszych gór, spacerowiczów po deptakach w Spocie, Zakopanem czy Kołobrzegu to liczba chorych wzrosłaby wielokrotnie. Więc niech narodek nadal słucha tych głupot tworzonych przez anty takich, to już niedlugo może zabraknąć miejsc nie tylko w szpitalach, ale i na cmentarzach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  13
  Jo wirus wom to mówia.(2020-08-04)
 • @Jo wirus wom to mówia. - Jeszcze do tego trzeba zacząć badać faunę i florę. .. wtedy już ilość zakażonych przerosnie liczbę ludności. .. i to będzie dopiero pandemia. .. nie jakieś tam szczatkowe wymazy na samych osobnikach ludzkich. .. jeśli już mamy się poruszać w obrębie specjalistów, to dlaczego wszyscy mają słuchać tylko tych, którzy przekazują informacje o zgubnym wirusie. .. są również zdania odmienne. .. tych się już pod uwagę nie bierze? Tylko jedynie słuszne poglądy mają prawo przedostać się do opinii publicznej? I sterowac życiem każdego obywatela? Oj biada nam w tym kraju. .. nie dość, że brak wiedzy, to jeszcze zamknięcie się na nią. .. i przyjmowanie jedynie słusznych hipotez, które niejednokrotnie mają za sobą drugie dno. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  Cogitans(2020-08-04)
 • @Jo wirus wom to mówia. - Problem w tym że ci mędrcy internetowi i te tłumy bezmyślnej tłuszczy na weselach, wakacjach, w klubach, na festynach itd szkodzą też innym, nie tylko sobie. Gdyby szkodzili tylko sobie, to pal ich 6.Niech się zamkną w domach i bredzą do woli. Ale to istoty stadne i bez gromady nie mogą wytrzymać. I roznoszą zarazę na ludzi, którzy są ostrożni i dbają o siebie i o innych
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  3
  renato(2020-08-04)
 • @renato - Pokuszę się o zwrócenie uwagi na pewien fakt. .idę na wesele, ktoś inny idzie na to wesele, jeszcze inny. .i tak się zbiera już grupa osób, która ma świadomość zagrożenia, ale chce iść. .. czy ktoś tu komuś szkodzi? Wszyscy tego chcą. .. podjęli decyzję. .. jadę na wakacje. .. ktoś inny jedzie. .. jeszcze kilku innych. .. pomimo zagrożenia decydują się na to. .. chcą tego. .. ktoś komuś szkodzi? Idę na festyn. .. do klubu. .. itd. .. .nikt nikomu nie szkodzi, bo każdy tego chce. .. idę do sklepu pomimo zagrożenia. .. nawet jak się zarazę, to nikt nie jest temu winny. .. chciałem. .. poszedłem. .. podjąłem decyzję. .. przyszedł do mnie znajomy. .. wiem, że miał kontakt z kimś zarazonym. .. Wpuszczam go, pomimo zagrożenia. .. on jest winny? Czy ja, który go wpuscilem? Chce być bezpieczny, to mogę sobie w domu siedzieć. .. Dla wszystkich, którzy twierdzą, że maska chroni kogokolwiek mam propozycję. .. załóżcie maskę, to samo kazcie zrobić osobie zakazonej i pojdzcie z nią na spotkanie. .. Po kilku dniach zróbcie sobie test. .. i sprawdźcie, czy zostaliście uchronieni przez maskę. .. .?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Cogitans(2020-08-04)
 • @Jo wirus wom to mówia. - Jesteś gejom a stara się ciebie wstydzi
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lucas676(2020-08-05)
Reklama