UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Skąd u was tyle nienawiści i frustracji, trzeba pojechać do Bażantarni i pobiegać, aby pozbyć się złych emocji. Faktem jest, że sam pomysł (ponowiony)godzin dla seniorów jest delikatnie rzecz ujmując porąbany, ale jest i z koniem nie będę się kopał. Swoją drogą przypomina mi się pewna sytuacja w marcu, gdzie akurat robiłem zakupy w markecie. W kolejce stała jakaś babcia w wieku około 80 lat. Nagle jakaś kobieta około 30-stki weszła bez pardonu przed tę babcię twierdząc, że seniorzy mogą robić zakupy tylko od 10 do 12.Kompletnie mnie zaskoczyła ta sytuacja i wrogość, z jaką ta kobieta odniosła się do babci, nie wiem, może miała okres lub zły dzień, w każdym razie jakiś mężczyzna złapał tę kobietę za ubranie i wypchnął z kolejki zwracając się do niej, aby czytała i słuchała wiadomości ze zrozumieniem, ponieważ godziny od 10 do 12 są tylko dla seniorów co nie nie oznacza, że tylko w tych godzinach mogą robić zakupy. Oczywiście kobieta darła ryja że naruszono jej nietykalność, typowy tępy pokemon. Skończyło się na tym, że kobieta wyszła z marketu. Wiecie co mnie zaskoczyło: osoby ze wskazanej kolejki przepuściły tę babcię a mężczyzna, który wypchnął tego pokemona z kolejki powiedział, że tę starszą kobietą odwiezie do domu i wniesie jej zakupy do mieszkania. Wówczas nabrałem wiary w normalnych ludzi, że świat nie jest jeszcze taki zły, tylko niektóre jednostki są idiotami.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    nie wszyscy są idiotami(2020-10-11)
  • @nie wszyscy są idiotami - To ja Ci powiem skąd tyle antagonizmu. .. Stałem w kolejce w marcu jakieś 2h. .. wszedłem do sklepu. .. .robię sobie zakupy. .. dość szybko, bo zazwyczaj staram się szybko temat załatwić. .. .zbliżała się godzina 10.. .. Słyszę od obsługi sklepu. .. ."osoby poniżej 65 roku życia mają się kierować do kas, bo zaraz nie będą obsłużone". .. myślałem, że jestem w jakimś matrixie. .. .Ale jednak nie. .. widziałem, jak wyproszono młode osoby że sklepu, które weszły po mnie. .. .godziny dla seniorów - ok. .. .Ale tylko te wyznaczone. .. .inaczej nie ma to żadnego sensu. .. .i nie mówię tu o mojej wygodzie. .. .czy wygodzie innych. .. Ale o zapewnieniu bezpieczeństwa seniorom. .. bo jaki sens ma wyznaczanie godzin tylko dla nich, jeśli w innych godzinach też mogą wejść do sklepu? Bzdura totalna. .. .jak zwykle rząd podejmuje decyzję, które nie prowadzą do niczego dobrego. .. co zresztą nie jest nowością. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Cogitans(2020-10-11)
  • @Cogitans - Tu się z Tobą zgadzam, Bareja by chyba już nic lepszego nie wymyślił. Ale tak jest i trzeba zachować spokój, frustracja i niechęć niczego na lepsze nie zmieni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    nie wszyscy są idiotami(2020-10-11)
  • @Cogitans - Ale taki senior się ucieszy że ma przywileje i już jest głosik na pis, cała filozofia tego działania
  • @nie wszyscy są idiotami - Gdybym był konformistom, to pewnie mógłbym przyznać Ci rację. .. Ale prawda jest taka, że to wszystko, co się dzieje wokół tego wirusa jest jakaś paranoją. .. uważam, że jedyną rzecz, jaką należy zrobić, to wszystkim osobom, które są narażone na zgon z powodu covid czy w związku z nim należy objąć szczególną opieką i zapewnić im jak najlepsze warunki do unikania możliwości zakażenia. .. niech siedzą w domach. .. służby państwowe niech im robią zakupy. .. zamiast ganiac po ulicach i lepić mandaty, to nie się wezmą za pozyteczną robotę. .. jest mops, policja, straż miejska, sanepid. .. niech się wezmą za konkretną pracę. .. jest kościół. .. niech się kler wreszcie przysluzy społeczeństwu. .. Ale zamiast tego, nakłada się jakieś bzdurne zakazy i wprowadza jakieś godziny. .. i co jest najgorsze. .. te wszystkie zakazy, nakazy, ograniczenia są wprowadzane w taki sposób, że nie obowiązują nikogo (dot. Masek, rękawiczek, dezynfekcji rąk). .. to jest totalnie niepoważne. .. do tego godziny dla seniorów. .. szkoda w ogóle gadać. .. można rzec: ch. .. D. .. pa, kamieni kupa. .. To jest niestety obraz Polski. .. nad czym ubolewam. .. nie mniej jednak trzeba o tym mówić. .. pokazywać, że tak jest. .. żeby się ludzie budzili z tego letargu. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    Cogitans(2020-10-12)
Reklama