UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli mam starszą osobę czyli matkę, 7 ro rodzeństwa (nie wspominając że większość ma dzieci), więc musimy - nie wiem - losować - kto może a kto nie jechać do matki?? Na jakiej podstawie ktoś narzuca nam ilość gości?? Rozumiem wirus, pandemia - ale nie dajmy się zwariować bądźmy ludźmi. To nie pierwsza pandemia i zapewne nie ostatnia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    55
    Tomasz85(2020-12-24)
  • @Tomasz85 - Jak będziesz tak głupio postępował, jak piszesz, to obawiam się, że dla Ciebie może być jednak ostatnia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    45
    8
    prof. dr Wiktor Wektor(2020-12-24)
  • @Tomasz85 - Jedźcie wszyscy zaraźcie starszą matkę to drugi raz legalnie spotkacie się na pogrzebie bo są większe limity - taka smutna prawda dla nieodpowiedzialnych osób. Czego Ty tutaj nie rozumiesz. Szkoda dalej tracić czasu na komentowanie takich postów. Wesołych i Zdrowych Świąt życzę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    47
    8
    Przezorny(2020-12-24)
  • @Tomasz85 - Pierwsza której doświadczyłeś i czego nie rozumiesz. Że trochę zmienia po postrzeganie zasad i norm. Mini urodziny imieniny kończyły się serią zakażeń po rodzinach i znajomych i czego nie ogarniasz. Spokojnie spotkajcie się i w 30 osób jak musicie i mama wyprawia wigilię, pukajcie szyfrem, policji nie musisz otwierać, myślę, że mundurowi sobie darują nachodzenie ludzi w Boże Narodzenie. Za próg nie wpuszczasz jesteś we własnym domu.
  • @Tomasz85 - Świętuj w dużym gronie, myślę, że Sylwestra również masz zaplanowanego w tym samym gronie, zrobicie poprawkę jeśli nikt nie wykaże objawów.
  • Znam już wielo osób co przeszło kovida no utrata smaku u niektórych gorączka tragedia naprawdę bunkry trzeba zbudować. Boimy się o seniorów mają nawet godziny w sklepach tylko po kiego czorta później też łażą i się narażają?
  • @Tomasz85 - Dla mnie to możesz do swojej matki zaprosić jeszcze gości z Afryki Ale jeśli coś się wydarzy to leczysz się na swój koszt
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    23
    8
    Jaaaaaa(2020-12-24)
  • @Tomasz85 - - Matka siedzi z tyłu! - Tak powiedział!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    kilogram obywatela po 75(2020-12-24)
  • @Jaaaaaa - Dlaczego na swój koszt czy palacze leczą płuca na własny koszt? Czy ludzie którym się coś przytrafiło po % leczą się na swój koszt? Może ludzie po narkotykach się leczą na swój koszt a i kierowcy co przekroczyli pretkosc i spowodowali wypadek też powinni się leczyć na swój koszt. Ale spokojnie niedługo wszyscy będziemy że swojej kieszeni bulić do specjalisty się dostać można i tak tylko prywatnie
  • @Tomasz85 - Widocznie nie rozumiesz
  • Ja nie mam problemu z lekarzami A jak się w Polsce nie podoba to się wyprowadz tam gdzie lekarze przyjmują od ręki każdego pacjenta Podaj proszę przykład, ,, ,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    6
    Jaaaaaa(2020-12-24)
  • @Jaaaaaa - Z lekarzami też nie mam problemu bardziej z dostaniem się do lekarza kardiologa mam na lipiec więc popi. .te głodne kawałki komu innemu bo nie wszyscy mają czas rok czekać na dostanie się do specjalisty
  • 5 przechodz łagodnie a 6 i 7 moze umrzec Hashtagi: #invs
  • @Jaaaaaa - Szkoda że ci Mikołaj rozumu nie przyniósł pod choinkę
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Gienio(2020-12-25)
  • @Tomasz85 - Przez nieodpowiedzialnych ludzi zakażonych będzie jeszcze więcej. Potem płacz jak to ciężko przechodziliśmy chorobę.
Reklama