UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Słyszałem że dziś zaraz po otwarciu jednego z elbląskich marketów wpadli policjanci i nękali ludzi za brak maski. O godz 6.30 ! Gorsi są od ormo. Jak im nie wstyd patrzeć w oczy swoim rodzinom sąsiadom czy znajomym?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    39
    25
    Szok(2022-02-12)
  • @Szok - Bo taki wielki problem tą maskę założyć, Dla patusów to jednak problem
  • Widzę że masz syndrom niewolnika. Jeszcze się zaszczep kolejną dawką i siedź w domu. Czy to taki problem? Nadali ci już numer kodu QR jak więźniom w obozach koncentracyjnych? Oczywiście to wszystko dla twojego dobra.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    30
    27
    Lolka(2022-02-12)
  • nie chodzi o problem tylko powiedz mi dlaczego ktoś ma mi mówić jak mam się ubierać. Jak każą ci założyć opaske na ramie z ilością przyjętych preparatów to tez nic nie powiesz ?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    22
    16
    paweł879(2022-02-12)
  • @Lolka - No Ty siedź poc kocem foliowym. Rąk nie myj. Szczepionki odrzuć. Czosnek zamiast chemii w leczeniu raka. Lecz się pusta lalko
  • @Lolka - Lepszy syndrom niewolnika niż bezmózga religijnego ciemnogrodu bojącego się nowoczesności i panikującego przed QR codrm
  • @Lolka - Masz numer PESEL? Masz komórkę, wiesz, ze ma numer Twój telefonu i jeszcze numer IMEI?, Masz internet, wiesz, ze ma IP adres, MAC, adres. W samochodzie masz numer VIN, ten komputer w którym piszesz swoje wypociny ma numer licencji oprogramowania, numer seryjny, Numer konta w banku, numery kont do płatności, itp. Z tymi numerami się jednak zgadzasz? QR cod Ci już przeszkadza i go się boisz - Śmieszny(a)jesteś. Zacofany(a). ;
  • @Np. - Ale te wszystkie wymienione numery nie przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu, nie ogranicza moich praw. Za to kod QR cod już tak. I tu jest wielka różnica.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    8
    grzesion(2022-02-12)
  • @Szok - Ciekawe, czy jak zachorujesz, to też będziesz taki bojowo nastawiony, czy z podkulonym ogonem udasz się po pomoc do lekarzy. Tych samych, którzy zalecają maseczki. A może zgłosisz sie do pani piosenkarki Górniak i pana piosenkarza Komarenki. Macie podobne poglądy na temat choroby.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    15
    mm263(2022-02-12)
  • @Lolka - Dopalacze czy przeciąg w bani od urodzenia?
  • @mm263 - Zgłosi się do Maliszewskiej. Ona oblatała się ostatnio w te klocki. Mam nadzieję, że dalej będziesz taki odważny i za przykładem "silnych razem", FPP3 będzie z tobą wszędzie?
Reklama