UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Bułgaria, która ma 27,6 % osób zaszczepionego społeczeństwa, ma bardzo dobre statystyki zachorowalności na covid. wczoraj mieli 6531,a dwa dni temu 6278 osób. Tygodniowa tendencja jest o -22% tydzień do tygodnia. Skoro szczepionki miały tak bardzo chronić, to Bułgaria przy tak niskim wyszczepieniu powinna mieć teraz armagedon. A Wcale nie odstają od krajów które mają ponad 80% wyszczepienia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    9
    grzesion(2022-02-12)
  • @grzesion - A na Antarktydzie na biegunie mają 0%. Rozwiąż ten problem.
  • @grzesion - A na Antarktydzie na biegunie mają 0%. Rozwiąż ten problem. Dlaczego ja mam to rozwiązywać? To zwolennicy szczepień tak bardzo się zastawiają statystykami, jak to szczepionki ich od wszystkiego chronią. ja tylko próbuję pokazać jak jest naprawdę i próbuję myśleć samodzielnie, patrząc na jedną i drugą stronę. jak to kilka razy mówiłem, nie jestem antyszczepionkowcem, jednak widzę, że te szczepionki nie działają tak jak nas cały czas o tym zapewniano i nadal się zapewnia, pomimo tego, że większość tych zapewnień runęła i zmienia się co chwilę. Dlaczego nie mówi się o ciężkich NOP-ach po szczepieniu, czy choć jedna stacja tv lub portal, gazeta wymieniła cięzkie NOP-y które wystepują! Dlaczego jest to ukrywane!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    3
    grzesion(2022-02-12)
  • @grzesion - Statystyki są ponure: Bułgaria ma najwyższy w UE wskaźnik zgonów związanych z COVID-19.W 2021 r. w kraju zmarło więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej w ciągu ponad 100 lat. Ponadto nadumieralność jest wyższa niż w każdym innym kraju europejskim.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Paralityk(2022-02-12)
  • @Paralityk - Nie porównuj opieki zdrowotnej w Bułgarii do krajów zachodnich. To tak samo jakby porównać nasza służbę zdrowia z Austria, Szwajcaria, czy każdym innym krajem zachodnim. Dodatkowo może w Bułgarii liczą zgony z powodu covid tak jak w Polsce. Na zachodzie podają zgony osób tylko z covid, w Polsce są to wszystkie zgony, tych którzy zmarli tylko na covid oraz wszystkich z chorobami współistniejącymi u których wykryto testem covid, a jak działają testy można było się przekonać na olimpiadzie z naszą łyżwiarką, gdzie w ciagu kilku dni raz wychodzi wynik dodatni, raz ujemny, a wiadomo, że jak wyjdzie dodatni to już tego nie wypuszczą. Dzięki temu Polska też bryluje w statystykach zgonów nie tylko w Europie, ale i na świecie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    grzesion(2022-02-12)
Reklama