UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Drodzy Seniorzy, na właśnie”piersi wyhodowaliśmy” młodego człowieka, ktôremu dawaliśmy ogrom miłości, odprowadzaliy do przedszkola, nosiliśmy plecak, kiedy zaczął edukację. Nieba byśmy przychylili naszym wnukom. I co z tego teraz mamy? Mało nas nie zadepczą wsiadając do środków komunikacji. Ustąpienie miejsca nie wchodzi w grę, mają osłabiony wzrok od patrzenia w telefony, więc nas nie widzą. Nie szczepią się i nagminnie nie noszą maseczek. Na zwróconą uwagę reagują złośliwościami. Mają nas gdzieś, najważniejsze jest abyśmy pamiętali o kieszonkowym dla nich. Przepraszam tych młodych ludzi, którzy postępują inaczej, jesteście jednak mniejszością.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    14
    Obserwatorka(2021-11-19)
  • religijnych oszołomów (takich jak ty)powinni wyłapywać Wpierw Bóg zsyła zarazę, a potem chce by się do niego modlić, żeby zabrał? O co tu chodzi? Weź zacznij myśleć!
  • do tego co napisał że "Bóg zesłał zaraze". .. Ty ułomie żaden Bóg tylko normalnie w laboratoriach elity, go wyhodowały. Boga w to nie mieszaj
  • Już na początku 2020 (początek wirusa w Polsce)roku wpadła mi w ręce religijna ulotka, pisząca, że w ciągu 7 miesięcy Bóg zniszczy ludzkość, ale też, że każdy zaszczepiony nie zostanie zbawiony. Każdy człowiek, który cytuje słowa Boga - KŁAMIE, każdy! Gdyż NIKT ich nie słyszał za życia i nie usłyszy! Takie banialuki, jakie wypisujecie to tylko dla próba zastraszenia tłumów dla swoich korzyści. (jak od wieków księża robili). Mam w nosie wasze ambitne posty i noszę maseczkę, unikam tłumów.
  • Sam ułomem jesteś, i nawet nie wiesz jakim! Ja Cię nie obrażałem, Co na to twoje obrażanie Twój Bóg? A, paciorek i z głowy.
Reklama