UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Elbląg miastem antyszczepionkowców, przynajmniej tak wynika z komentarzy. Albo to efekt tego, że ci przeciwnicy szczepień są tak aktywni, gdyż w ten sposób ograniczają swój strach przed Covid. Po prostu są tak spanikowani, że jak w przysłowiu, "tonący chwyta się brzytwy", powtarzają internetowe plotki, wymysły im podobnych pustoraków i jak baby z magla, wciąż powtarzają jakieś głupoty i zwykłe ploty chcąc, aby traktować je poważnie. To ma zapewnić im spokój i poczucie niezależności. Ot tak to jest jak czegoś nie pojmujesz a udajesz madralę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    BGKMT.(2021-12-23)
  • @BGKMT. - ja nie jestem antyszczepionkowcem, pokazuje tylko jak jestesmy manipulowani i oszukiwani co do statystyk zarówno zachorowań, zgonów i NOPów. Ja nikogo nie odciągam od szczepienia, kto ma chęc to sie szczepi, kto nie, to jego wolna wola. Tak samo sie nie boje, bo covid przechorowałem we wrześniu. Wziąłem amantadyne i po 3 dniach zapomniałem, że coś mi dolegało. W domu mam osoby zaszczepione, w tym jedna z powikłaniami, zakrzepowymi leczone pół roku zastrzykami i kardiologicznymi arytmia, spadki ciśnienia zaburzenia krążenia w dłoniach, które ciągną się od maja, a lekarze rozkładają ręce, bo nic nie można na to poradzić. Tylko kiwaja głową, że maja duzo takich przypadków. czy ktos słyszał, aby w TV lub nawet na tym portalu napisał, że ktoś doznał ciężkiego NOP po szczepieniu! dlaczego nie jesteśmy o tym informowani, aby być swiadomym co nas może czekać. jak ide na operację to lekarz mnie informuje ze grozi mi to i to i ja sie na to zgadzam lub nie, a tu sie szczepi wszystkich bez wzgledu, czy ktos może być szczepionym, czy nie ma przeciwskazań
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    grzesion(2021-12-23)
  • @BGKMT. - Strona Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego na której są oficjalne raporty dokładnie opisujące NOP-y kązdy przypadek osobno to dla ciebie głupoty i plotki? To jest strona w rządowej domenie gov. pl.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Mjr.Tom(2021-12-24)
Reklama