UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ile osób leży w szpitalu w Elblagu z COVID
  • Medium W poniedziałek w Elblągu nie było wolnych miejsc.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Medium(2020-11-28)
  • @Medium - G. .. o prawda miejsca są szpital nie ma personelu panie tam pracujące są przemęczone pracują po kilka godzin w kombinezonach brak im tchu pełna izolacja mają już dość krytyki na ich temat zamiast pisać głupoty ogarnięcie się nie życzę nikomu znaleźć się po jednej czy drugiej stronie sluzy izolacyjnej tak narzekacie na personel a do kogo zap. .. .. aż jak cos się stanie
  • @Miły - Dotyczy to również ciebie GOSC te twoje głupie komentarze zygac się chce na Twoje wpisy
  • Medium @Miły - Jakieś trzy tygodnie wcześniej zachorował mąż koleżanki i zajął ostatnie wolne miejsce w Elblągu. Mego męża zabrali do Braniewa w ostatni poniedziałek, ale wrócił do Elbląga. .. na OIT. Korzysta z pakietu ubezpieczeniowego w LuxMed. Miał prawo do szczepień na grypę i korzystał z nich. W tym roku szczepienia mu odmówiono i był obrażony na LuxMed. Usłyszał, że nie jest w grupie ryzyka. To chyba załamało wiarę w jego siły, a byk był, brał suplementy, trenował.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Medium(2020-11-29)
  • Medium @Miły - To do mnie? Nie jestem gość. Jestem od dawna zarejestrowana na Portelu, ale bardzo rzadko komentowałam, bo widziałam masę głupkowatych wpisów poniżej krytyki. Teraz jestem w połowie kwarantanny, więc napisałam. Córka wczoraj była pod oknami, gdzie leży ojciec i przysłała mi zdjęcie. Ja nie mam prawa wyjść z domu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Medium(2020-11-29)
Reklama