UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czyli wcześniej dyrektorzy szpitali nie podawali prawdziwych informacji?Czyż nie jest to wchodzenie w kompetencje kierownictwa szpitali?Bardziej by pomogli przy zakupach dla seniorów, którzy i tak cały dzień kręcą się po sklepach.
  • @Mex. - Godziny dla seniorów to czysty debilizm. Ograniczanie praw. wy też kiedyś będziecie seniorami i chcielibyście by Was tak traktowano. Może od razu wywieś sobie tabliczkę na plecach odpad społeczny!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    seniorka(2020-11-07)
  • @seniorka - Proszę czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam
  • @seniorka - ty jestws odpadem. Godziny dla staruchów powinny byc, ale TYLKO TE DWIE!!!!!W innych won ze sklepu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    antyStarzec(2020-11-08)
  • @antyStarzec - Nie każdy starszy człowiek ma czas w ciągu tych dwóch godzin, z tym tylko, że później nie już tak chroniony jak jak między 10 - 12 godziną. Więcej prosiłbym zrozumienia dla seniorów !
  • A ja prowadzę firmę od 10 lat i jak wysyłam listy polecone, to tak mam ułozony grafik, że zawsze okoł 11.00 byłam na poczcie, a teraz niestety mój grafik dzinny pracy został zdezorganizowany. Więc, jeśli ja się muszę dostosować do wporawdzonych godzin dla seniorów i uszanować ich zdrowie, to niech seniorzy również uszanują innych ludzi i idą na zakupy w godzinach przeznaczonych dla nich.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Sznujmy się wzajemnie!(2020-11-08)
Reklama