UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak się komuś nie podoba, niech sobie zorganizuje swoją imprezę. Zaprosi cenionych przez siebie intelektualistów i pisarzy i dyskutuje do woli. Nie musi to być biblioteka czy pub, może być równie dobrze salka parafialna. Od lat Ogrody mają swoją publiczność i proszę nam nie zazdrościć tych rozmów i spotkań. Co to w ogóle jest? Nie chcesz nie przychodź. Nikt nikogo nie zmusza.
  • Hola hola !! Jest dokładnie odwrotnie. To WY sobie organizujcie swoje imprezy poza publiczną, państwową biblioteką i nie angażujcie do tego pracowników biblioteki za państwowe pieniądze. Wielka Orkiestra Świątecznej Polityki ... :)
Reklama