UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tak zwana galeria el powinna być zwrócona kościołowi ale w naszym kraju żerowanie na kościele niestety trwa dalej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    43
    TeofilSkorupa(2021-06-30)
  • @TeofilSkorupa - Rzadko dodaje tu komentarze, jeśli już to tylko gdy mam dododania coś mądrego, coś co wnosi jakiś nowy wątek inne spojrzenie. Panie Teofilu vel Skorupa. Pan zabierasz głos w każdej prawie sprawie i czytając Pana komentarze mniewam żeś pan beż pracy czy też cierpisz na nadmiar wolnego czasu. A co do treści. .. pański bełkot mnie poraża a może cierpisz pan na jakąś chorobę. Najbliższy tego typu zakład znajduje się we Fromborku. Zacytuję klasyka, ,skończ Pan wstydu oszczedź"
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    5
    Homo sapiens(2021-06-30)
  • @TeofilSkorupa - wtymyslili sobie formy przestrzenne i sadzili ze zrobia nową religie w formie sztuki, temat zastępczy, ochy i achy
  • @Homo sapiens - No i dobrze że nie komentujesz. Kiepsko ci to wychodzi.
  • Visitor @TeofilSkorupa - Zwrócona jakiemu kościołowi ? Od152 r. po opuszczeniu murów świątyni przez dominikanów do 1945 roku była świątynia ewocgielicko luterańska. Prusy wschodnie, Pomorze zachodnie i inne tzw"ziemie odzyskane". Kto na tych terenach się obłowił jak nie kościół rzymsko katolicki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    0
    Visitor(2021-06-30)
  • Visitor @Visitor - oczywiście od 1542 roku.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Visitor(2021-06-30)
  • @TeofilSkorupa - Mam nadzieje ze pozostałe kościoły dołącza do galerii
  • @TeofilSkorupa - Zarób, zbierz, wygraj w Lotto forsę, kup galerię i oddaj kościółkowi. Od pieniędzy podatnika trzymaj się z daleka. Pamiętaj, to rak żeruje na zdrowym organizmie. .. nie odwrotnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    GłębokaMyśl(2021-07-01)
  • @TeofilSkorupa - Kto na kim żeruje? z czego kościół żyje? wiwat wiesław i reszta
Reklama