UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Żenada roku w kato-Talibanie i Elbląg, niestety, znów w awangardzie głupoty i wstecznictwa - czy młodzież szkolna na ten sabat religijnych fanatyków była spędzana w czasie zajęć lekcyjnych? Są jeszcze inne pytania - kto zapłacił za wynajem tej hali sportowej od miasta i w jakim stopniu partycypują w tym żenującym przedsięwzięciu władze miasta Elbląga? A także - dyrektorzy których szkół podjęli decyzję o wysłaniu swoich podopiecznych na tę orgię katolickiej indoktrynacji?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    26
    RobertKoliński(2018-11-28)
  • @RobertKoliński - prymityw i tylko tyle o tobie można powiedzieć
  • @RobertKoliński - Mam nadzieję, że za tę mowę nienawiści zapłacisz w mandacie lub ograniczeniu wolności. I ty się pchasz do polityki? Nie masz za grosz szacunku do drugiego człowieka!
  • @RobertKoliński - brawo - popieram
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    6
    joeMonster(2018-11-28)
  • nie myl ch. .. ja z palcem człowieku - no tak zapomniałem - tępy wyznawca pisotalibanu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    4
    Alvarez43(2018-11-28)
  • Weź ty się chłopie nie pogrążaj. Nikt tu nie lubi czytać twoich bezmyślnych wypocin!! Ty do polityki się nie nadajesz!
  • @RobertKoliński - Jak Ci się nie podoba to nie przychodź. :) Proste :) A prezydent miasta ci da za takie teksty dżezu zobaczysz :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    3
    dsdsdds(2018-11-29)
  • @dsdsdds - Nie da się nie iść. Sprawdzają obecność i każą uczestniczyć.
Reklama